Môže sa lekár brániť proti zlému hodnoteniu?

17. mar 2023

Je nejaka sanca, ako sa branit pred zlym hodnotenim na internete?

janai1
17. mar 2023

Odstrániť nedostatky

patus_2
17. mar 2023

Je rozdiel medzi nepravdivým hodnotením a zlým hodnotením. Každý má právo vyjadriť svoj názor a pocity a tak je možné, že sa vyskytnú aj zle názory a lekár a tým nič nenarobí. Pokiaľ ide o dokázateľne klamstvo, tak sa samozrejme brániť môže.

lilope
17. mar 2023

@patus_2 už som videla aj také hodnotenie zverolekára, že ,,pokiaľ je pravda to, čo tu píšete, tak by mu mali zakázať liečiť zvieratá" a dá 1* 🤣 čiže ani tam dotyčná nebola, dotyčného nikdy nevidela, ale hodnotí na základe ničoho. 🤦 Rovnako som už videla podobné hodnotenia tovaru, pretože si často pozerám recenzie a tam napr. ,,Ešte mi tovar neprišiel. 1*" wtf? Na základe toho výrobku klesá hodnotenie spokojnosti zákazníkov. Ale niekomu to je zjavne šumafuk, že druhého poškodí. 😬
@autor takže nie, nedá sa proti tomu brániť a ak chce lekárovi alebo komukoľvek niekto druhý zle, tak mu môže dať aj nepravdivé zlé hodnotenie a bohužiaľ s tým nič nespraví.

janinah
17. mar 2023

Aha...idem mužovi lekárovi napísať zo 10 pozitiv.hodnoteni....ale teraz má naštval.ma smolu....tak to bude 10 negatívnych...
Takže asi taka je výpovedná hodnota týchto hodnotení.

simona20201309
17. mar 2023

Asi nemôže. Netrap sa. Dobre meno sa veľmi rýchlo rozšíri a ľudia, ktorí sú nespokojní tu budú vždy. Takže jedna negatívna recenzia ti nepoškodí, ak budú zvyšní pacienti spokojní. Väčšinou ľudia píšu negatívne hodnotenia, bohužiaľ. Ti spokojní sú spokojní a neriešia. Ja mam najlepšieho gynekológa v našom meste a na nete je tiež na neho strašne veľa popísané (negatívneho) . . . Aj tak má meno top gynekológa a aj ním je. To ze Hanke vadí spôsob jeho komunikacie a farba pleti, je jej problém...

queen_mary
17. mar 2023

Podla mna sa predtym netreba branit. Resp. - rozumny clovek vie z hodnotenia vzdy odcitat, ci je relevantne. Ci je pouzite cele meno, akym stylom je text napisany - gramatika, zrozumitelnost... z tych par riadkov viem vacsinou velmi dobre odcitat, ci by som si od cloveka, co to pisal, nechala poradit aj osobne. Vacsinou nie. Tak ako od niektorych tu na MK - to proste vidis a vies vyhodnotit.

domkakvet
17. mar 2023

Stať sa dobrým lekárom, inak to neodstránite, každý má právo prejaviť svoj názor. Jedno hodnotenie by vám isto neublížilo, čiže isto ich musíte mať viac negatívnych a to je čas sa zamyslieť.

viestta
17. mar 2023

Hodnotenie na internete je čisto subjektívne a skôr ma potrebu písať ho nespokojný pacient ako spokojny.

teleskop
17. mar 2023

podla toho na akom portaly

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
17. mar 2023

Mali by uverejnovat len overene hodnotenia s realnym, ale skrytym menom dotycneho, aby si ho doktor overit a konfrontovat. Hodnotenia poskytovanych sluzieb su vzdy jednosmerna zbran.
Ked znama prenajimala airbnb, sla sa dotrhat,a by bolo vsetko perfektne, ciste a aj tak prisli ludia na 1 noc a kritizovali. Nedoslo im, ze upratat izbu v hoteli 12m? a cely byt 100m2 kazdy den su dve rozne veci. To iste dalsie sluzby. Spolujazda detto. Najhorsi spolujazdci su rusi a indovia. Pozaduju vyzdvihnutie, dovezenie, nedaju si povedat, ze nie a este su arogantni a neprijemni. Dr. ale napr nemoze hodnotit pacienta, kto by k nemu potom siel sa dat osetrit...