Môže nosiť katolík červenú niť na ruke?

26. okt 2022

Ahojte, som veriaca, ale neprehanam to. Modlim sa. Synceka mame z umeleho oplodnenia, podla mna najviac vo svojom zivote som Boha a pomoc od nich potrebovala prave vtedy. 🙏🏼 Do kostola nechodim. Chodim sa modlit na Marianku. Sobas sme mali v kostole. Syncek je pokrsteny. ❤️🙏🏼

Chcem sa spytat, ci nie je nic zle nosit cervenu nitku na lavej ruke.... Ci to nie je hra s....a. Pytam sa preto, lebo stava sa este, ze vo sne ma napadnu demoni, neviem sa pohybovat, zamrznem, a budim sa s tym, ze sa modlim. Je to velmi vycerpavajuce, strasidelne a citim sa na druhy den zle. Viem, ze ked mam take sny, tak to znamena, ze ma niekto uriekol. Vacsinou sa to deje vtedy, ked zavesim fotku o sebe na facebook alebo je nejaka oslava a som tam vyparadena. 🤦🏻‍♀️ Ja by som sa rada ochranila aj nejakym "talizmanom".

Dakujem! ❤️🙏🏼

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amonet
26. okt 2022

no zalezi aky vyznam pre teba ma ta cervena snurka. ak ta ma “ochranovat” tak ano ide to proti Bohu. bud veris jemu alebo cervenej snurke🤷‍♀️

katarinaba
26. okt 2022

No ja neviem - umele oplodnenie - to nie je proti Bohu?
Co si ja spominam na predmanzelskej prednaske nam hovorili, ze je hriech verit akymkolvek poveram a talizmanom.

tosomja
26. okt 2022

Aj keby si nebola veriaca, myslíš, že červená nitka tá ochráni?
To si môžeš urobiť aj z očí zo zápaliek 🤔

lilli68
26. okt 2022

Žiadne červené nitky ťa neochránia, je to ozaj "hra" s.... Krížik na hrudi, medailónok Panny Márie a modlitby k nim a sv. archanjelovi Michalovi, to je pravá a mocná ochrana.

lucka_ke
26. okt 2022

odporuješ si - si veriaca a súčasne veríš na pohanstvo - urieknutie, talizmany, červené šnúrky... vyber si čo vlastne si

marion30
26. okt 2022

V rámci kresťanstva by sa nemalo.bud veríš v pána,v takom prípade nos krížik alebo veríš v opak.a ak v opak tak snúrku..tak vtedy sú spomínané sny,neznačí to žiadne urieknutie.urieknuty človek cíti že mu je zle,fyzicky..psychicky,v takom prípade za umy krížikmi svätenou vodou... doplň magnezium aj vtedy bývajú spánkové paralízy

sszuzu8
26. okt 2022

Máš spankovu paralyzu to nie sú démoni.. A červená šnúrka je proti urieknutiu skôr. Asi siahni po nejakom ochrannom kameni radšej 🙂

sszuzu8
26. okt 2022

@lucka_ke to nie je odporovanie si. Aj ja verím v Boha ale nakoľko na mne bola urobená čierna mágia verím aj v to. Verím aj v anjelov aj v reinkarnáciu aj v iné veci na energetickej úrovni

autor
26. okt 2022

Dakujem. Ja som dlho aj cvicila jogu + meditovala. Vela fararov neuznava tieto veci, ale zo srdca vam hovorim, ze pri meditacii som bola najblizsie k Bohu. Viac, ako ked sa modlim. Proste to citit. Ten pokoj. Tu laksu. Nieco neskutocne. Taky pocit, ako pri meditacii mavan na Marianke. Neskutocne miesto. Tie energie......... ❤️❤️❤️❤️❤️

Na umele oplodnenie tiez som ho potrebovala, aj anjelov, Pannu Mariu. Bez nich by som tu synceka nemala. ❤️🙏🏼 Aj ked k tomu dopomohli lekari.

Takze nedavat cervenu... Akurat citam, ze za tym sa skryvaju zle bytosti....

Ja verim mimochodom na vsetko. Presne ako @sszuzu8. Tieto veci existuju, aj ked v nich clovek veri.... Aj ked nie....

autor
26. okt 2022

@lilli68 este dodam na nosenie kriza... Neodporucuju, pretoze je to nosenie tarchy, bolesti. Presne ako ho nosil Jezis... Ale co je na tom pravdy, neviem...

taga
26. okt 2022

Kto neodporucuje nosenie kriza??
Prosim, nesplietaj si to vsetko dokopy... ak veris v Boha a Bohu, tak jedine, co ti napadne, je nosit kriz... a nie nenpsit s vyhovorkou, ze nechces nosit tarchu a bolest, lebo to nejake energie, joga alebo neviem kto magicky neodporuca!

"Kto chce ísť za mnou, nech zaprie sám seba, vezme každý deň svoj kríž a nasleduje ma."

autor
26. okt 2022

@taga ❤️

stanulienkat
26. okt 2022

Jasne, ze sa to odporuje. Ale aj tak to nosia hlavne "tzv" veriace, ktore nemaju tusenia, ze by to nemali nosit. Nemaju ponatia o symbolike....

autor
26. okt 2022

Nasla som. Objednala som. Mate pravdu. 🙏🏼

lilli68
26. okt 2022

"Kríž bez lásky nenájdeš a lásku bez kríža neunesieš"
... a tie náramky - z kaluže do blata 🙁

lulamx
26. okt 2022

katolik je krestan a zda sa, ze ti to maju pomerne prisne. nevyznam sa v tom, no nasla som toto:
https://www.slovoplus.sk/6-symbolov-ktore-su-in...

https://www.slovoplus.sk/6-symbolov-ktore-su-in...

zero1
26. okt 2022

chaos. boli tu spomenutí anjeli, Mária, všetci svätí, nosenie medailónov a náramkov.. z tejto diskusie mám dojem že katolík sám nevie čomu verí.

babulkomale
26. okt 2022

Nie, katolik moze nosit jedine zelenu.
Keby boh chcel aby ste mali dieta, tak by vam pocaroval uz pri oplodneni, nie? Nechcel by aby si sa musela ponizujuco a za peniaze davat oplodnovat genetickymi inziniermi.
Mimochodom, ako urcujete, do akej miery a
kedy sa boh vklada do vasich zalezitosti?
Ako mozes pisat o Marii a anjeloch, ze boli pri tvojom umelom oplodneni? Kde si to vzala?

lucka_ke
26. okt 2022

@babulkomale a kto dáva život ak nie Boh? keby sme mali čakať na prírodu tak celá medicína by bola zbytočná, všetky lieky, operácie, pomoc ľuďom by bola zbytočná - práve, že skrz lekárov sa pomáha ľuďom

lulamx
26. okt 2022

@babulkomale nechces to zmazat? je to velmi necitlive, co pises, nie iba voci autorke otazky, ale vsetkym, co maju dieta z umeleho oplodnenia.

babulkomale
26. okt 2022

@lulamx sorry ale takto mi to bolo vysvetlene veriacimi. Kto ma odvahu na umele, na vsetky tie veci okolo toho, tak mu vadi ked si o tom nieco precita?

babulkomale
26. okt 2022

@lucka_ke tak preco potom nechava niekoho zomriet a niekoho nie? Ked to vraj riadi? To podla coho by sa akoze rozhodoval? Ved za kazdym niekto place.

lulamx
26. okt 2022

@babulkomale pises: "Nechcel by aby si sa musela ponizujuco a za peniaze davat oplodnovat genetickymi inziniermi."
myslim si, ze sa da volit aj menej zranujuci a urazlivy slovnik.
okrem toho si myslim, ze ak maju katolici resp. krestania problem, ze nevedia, co sa zlucuje s ich vierou, je to asi vina ich duchovnych.

babulkomale
26. okt 2022

To nemas demonov, ale spankovy paralyzu.

lucka_ke
26. okt 2022

@babulkomale píšem, že ľuďom pomáha, nie, že rozhoduje, to bola reakcia na umelé oplodnenie

autor
26. okt 2022

@babulkomale 😲😲😲😲😲😲 🤦🏻‍♀️ kedze nic dobre ti na toto pisat neviem, radsej to ignorujem. 🙂 vela stastia a lasky ti prajem do zivota. 🙏🏼

lenkakravcova
26. okt 2022

1. Žiaden náramok ťa nechráni. Žiaden. Bud veríš vo Všemocného Boha alebo v predmety, ktoré nemajú žiadnu moc. Tak ako ťa náramok nemôže ochrániť, tak ti nai nemôže ublížiť (ale môže ako modla lákať iné bytosti, ktoré nechceš, do tvojej blízkosti).

2. Keď nechodíš do kostola, UIO si bola, asi ťažko budeš katolíčka. Jedine ak papierová. Pre katolíkov je ťažký hriech i jedno i druhé.

3. Ujasni si v čo vlastne veríš. Veríš vôbec v katolícke dogmy, alebo si bola len ako dieťa pokrstený a mala a svadbu v kostole? Veríš, že Ježiš je v oplatke a ze je Boh? Veríš ze nedeľa bez kostola je ťažký hriech za ktorý hrozí peklo?
Ak neveríš ani v jedno z toho, tak možno by si mala pouvažovať, kam sa vôbec hlásiť. 🙂 je lepšie si to ujasniť kým ma človek čas a je na tomto svete.

autor
26. okt 2022

@zero1 presne. 😅

dadis
26. okt 2022

Suhlasim s babami, ze mavas klasicku spankovu paralyzu..nespavaj na chrbte..