Môže mi meškať MS kvôli vysadeniu antikoncepcie?

sia150
13. jún 2019

Ahojte baby mám 18rokov a brala som antikoncepciu iba 2 mesiace a potom som ju vysadila pred mesiacom mala som nechránený sex s priateľom ale po 3 tehotenských negatívnych testoch mi mešká menštruácia ale zdá sa mi nafúknuté bruško už 2tyzdne neviete mi niektora poradiť či to môže byť tým že som po dvoch mesiacoch prestala používať antikoncepciu? Má niektorá skúsenost?

lucka12399
13. jún 2019

@sia150 moze to byt kludne tou antikoncepciou.. a ked si ju uz vysadila .. chces byt tehotna ci nie?

katka13katka
13. jún 2019

@sia150 kedze si brala antikoncepciu, ktora je plna hormonov mohla ti rozhadzat cyklus. Skus zajst za gynekologom

bert22
14. jún 2019

pokial su testy negativne, tak to bude tou antikou. ono niektore zeny ju proste tak tazsie znasaju a mozu sa objavit aj takeho neprijemne situacie

sia150
autor
14. jún 2019

@lucka12399 nie nechcem robila mi problémy volala som so sestričkou tá mi povedala aby som ju skúsila vysadiť a po menštruácii prišla na kontrolu ale menštruácia nikde musím sa objednať skôr

marya9155
21. apr 2021

Ahojte žienky, vidím ze je to tu staré 2roky ale mi to nedá napísať a opýtať sa.. Mam takíto problém... Brala som HAK mesiac od 2 marca do 2 apríla prestala som ju brat lebo som znej mala strašne migrény.. Bola som za manželom v zahraničí samozrejme p.s bol bez ochrany... Toho 2 apríla som mala ms čiže od menštruácie po menštruáciu aby ste ma pochopili som HAK brala.. 12 som došla domou a odvtedy mam veľké bolesti v podbrušku a v krížoch, prsia ma moc nebolia.. Ale na dotyk sú citlivé.. Môže to byť stoho že som HAK vysadila??? Alebo je to pms??? K doktorovy nemôžem ísť lebo som v karanténe až za týždeň.. Poraďte mi prosím vás čo to môže byť 😳