Môže ísť na návštevu na geriatriu dvojročné dieťa?

nikolet_89
17. sep 2013

Dobry mam otazku, ujo mi isiel do nemocnice v Podunnajskych biskupiciach a ja by som ho rada isla navstivit aspon raz za cas, len neviem ci je tam povoleny vstup na geriatriu s dietatom. Nevie niekto ako to tam je ? Dakujem

hradnapani
17. sep 2013

s takymto malym dietatom urcite nie. Deti v zasade do nemocnice nesmu a ist do tejto nemocnice je skutocne ako za trest.

nice202
17. sep 2013

myslim, ze nie

m_ij_ka
17. sep 2013

určite nie

mrkvicka12345
17. sep 2013

ja by som dieta nebrala, hlavne nie na take odd. ako je geriatria, dlhodobo chorych, atd...kde mas vela tazkych pripadov..nechcela by som, aby to dieta videlo...teda neriesila by som, ci mi ho tam niekto dovoli/nedovoli zobrat, ale sama by som nedovolila, aby take male dieta nieco taketo videlo....ved mi dospeli mame dakedy co robit, ked vidime nejaky ozaj tazky pripad..a na geriatrii ich mas urcite pozehnane...

jajka71
17. sep 2013

v zasade taketo nieco nedovoluju, treba sa spytat na oddeleni, ale zo psychologickeho hladiska sa to neodporuca, nakolko to moze mat na deti negativny dopad, mnohe deti nevedia spracovat to, do akeho stadia sa mozu dostat (nielen seniorske) ochorenia....

bbarboraa
17. sep 2013

naco? aby tam volaco chytila? nieeee .. prines babke velku foto.. mala si aj tak nic nebudem pamatat

cerez
17. sep 2013

Nie. My sme chceli ísť pozrieť do nemocnice svokra skoro s dvojročným synom a povedali nám, že deti do 15 rokov majú návštevy zakázané. Ale aj keby bolo povolené, čo je všetko možné, zváž rozumne návštevu s malým dieťaťom vzhľadom na obdobie. Nemocnica je celkovo zdrojom chorob a jeseň prináša prechladnutia. Radšej zober fotočky, určite sa ujo poteší.