Motivačné štipendium v prípade prestupu na inú fakultu VŠ

zuzanna822
10. jún 2020

Ahojte, nastupila som do prve rocnika vysokej skoly a ako sportovcovi mi bolo povedane ze podla vysledkov budem mat narok na motivacne stipendium. v aprili som sa ale rozhodla, ze nechcem uz ukoncit letny semester a chcem zacat na inej fauklte tej istej skoly. Teraz mi dosla posta, ze mi priznali stipendium.
Mam to riesit? alebo nechat tak? Je mozne ze mi ho vezmu?:slight_smile Nikde som nenasla odpoved na tuto otazku, preto ma napadlo napisat sem ;)

pribinak
10. jún 2020

Veď zavolaj na študijné. Tam ti najlepšie poradia

zuzanna822
autor
10. jún 2020

@pribinak jasne to mi hned napadlo, len mi to pride hlupe tam volat.

mogaa
10. jún 2020

@zuzanna822 a tu to nie je hlúpe sa pýtať?😉veď ak sa tu aj nájde žienka čo pracuje na študijnom na inej VŠ , každá škola má svoje podmienky na uznanie štipendia....teoreticky by ti patriť stále malo, ale záleží aké podmienky má daná VŠ napr,ak má priznanie štipendia len po roku na určitej katedre tak ti ho nemusia uznať....

pribinak
10. jún 2020

@zuzanna822 prečo hlúpe? Veď oni sa v tom najlepšie vyznajú

zuzanna822
autor
10. jún 2020

@mogaa v poste stalo, ze mi ho priznali😀 a ze sa neda voci tomu odvolat, jedine sudom. Chcela som sa len spytat z moralneho hladiska, ci by som to mala riesit alebo nechat radsej tak ;)

mogaa
10. jún 2020

@zuzanna822 no z morálneho hladiska by si im mala oznámiť že prestupuješ na inú katedru😉

zuzanna822
autor
10. jún 2020

@mogaa ano jasne, tobudem volat. A dakujem za rady

nsplv
2. júl 2023

@zuzanna822 ahoj, mozem sa opytat na aku skolu si prestupila? Lebo tiez ma toto zaujima🫣dakujem