Montované domy z Poľska

Dobry den.. po rokoch stravenych v zahranici sme sa s rodinou rozhodli pre navrat na Slovensko ...rozmyslame nad stavbou domceku..na internete som si nieco nasla o montovanych domoch z Polska..su vyrazne lacnejsie..chcela by som sa spytat ci mate skusenosti..popripade niejake kontakty na seriozne firmy realizujuvce stavbu tychto domcekov...za kazdu radu a informaciu vopred dakujem

janickacrazy
9. júl 2016

@montovanedomyzpolska no určite by som do toho nešla, moja známa predáva tehly a kvadry z Poľska, áno, sú výrazne lacnejšie ako iné, ale kvalita je tiež taká výrazne horšia, my sme si postavili dom normálny svojpomocne plus niečo robila aj firma, ked ste boli v zahraničí, tak hádam máte dačo našetrené, my sme tiež boli, ja týmto montovaným stavbám neverím, kamoška tiež má taký, tiež im tam kadečo zle urobili, museli kadečo reklamovať, voda im zamrzla hned prvú zimu, museli im to potom všetko prerábať, hotový horor

rika888
3. mar 2019

Aj ked starsia tema, tak ako pise jana, urcite by som do toho tiez nesla. Je xy firiem kvalitnych na slovensku. Nam montovali domcek stastnedomy.sk - pomohli s vyberom pozemku, prepismi, katastrom, poradila s hypo atd. Urcite odporucam teda skor slovensku firmu. Co sa tyka ceny a kvality, boli asi najlacnejsi tak ci tak.

patkaba
14. apr 2019

@rika888 Super, sledujeme ich FB page ( Domy-projekty ), tiez rozmyslame nad domom od nich, len este davame dokopy financie, ale ich praca je top 🙂