Moja osobnosť sa úplne vytratila

8. apr 2023

Moja osobnosť sa úplne vytratila, stala som sa prázdnou. Už vôbec netuším čo robím, prečo to robim ale nič nerobím pre seba akoby som žila pre iných, kvôli iným. Keď som doma neviem byť so sebou, nudím sa. Vonku medzi ľudí idem iba pre pozornosť, rozprávam sa s ľuďmi ale všetko si vymýšľam, všetky konverzácie sú výplodom mojej hlavy nie mňa. Ako som už naznačila akoby som stratila osobnosť. Nedokážem byť doma zavretá kvôli tomu, že ma nikto nevidí, vtedy som nikto. Keď som sama som nikto. Musím byť neustále na očiach kľudne aj neznámym ľuďom. Chodím medzi ľudí aby si ma všímali, som totálne prázdna a nedokážem to vyplniť. Som osamelá a nemám vlastné názory, neviem komunikovať tak ako by sa malo, asertívne. Som iba troska, ktorá sa snaží nájsť samu seba medzi inými ľuďmi ale nedarí sa mi to. A každému iba závidím.

luccija
8. apr 2023

A vidíš na sebe aspoň jednu pozitívnu vec?
Možno máš depresiu, vyhorenie...máš kamarátky, rodinu?predtým Ta čo bavilo?

doriiis
8. apr 2023

Smer psycholog

zmrzlinka2021
8. apr 2023

Na toto iba odbornik

thereisabear
8. apr 2023

Smer psychiater

marion30
8. apr 2023

A prečo nevieš byť sama so sebou? Čo ti najviac na sebe vadí? Používaš milión masiek pred ľuďmi len ,aby si nemusela iba byť..pritom je to najlepšie čo môže byť pre každého človeka 💗

mimibabybell
8. apr 2023

Ahoj 🙂 rozumiem ti. Bola som tam. Mne pomohol ruženec, pôst a exorcizmus. Som totiž veriaca. Ale ak si neveriaca a nechceš hľadať útechu v Bohu, skús psychiatra. Držím palce a pamätaj si, že všetko sa dá vyriešiť. Nájdeš sa. Toto je len prechod teba samej k zdokonaleniu sa 🙂 jedného dňa budeš mať svoj názor, budeš vedieť byť sama so sebou a budeš šťastná a budeš sa mať rada a budeš cítiť radosť ❤️

barborachors
6. jún 2023

Smer lopata a porylovat zahradu, hned ti bude lepšie.

autor
6. jún 2023

@barborachors keby to bolo tak ľahké🙂