Moja ex sa urazila

kantos1
14. máj 2013

... budem nadväzovať na moje predošlé diskusie a dúfam, že vás tým milé dámy nebudem zaťažovať. Čas postúpil a ja už neviem ako ďalej 😖 . Bol som s nou na tej večeri, ako som už predtým spomínal... Mal som pocit, že už to naozaj nemá cenu, pretože bola ku mne chladná a odmeraná. Nastal ,,bezkontaktný,, čas, no ale po asi dvoch mesiacoch sa stalo nečakané. Moja ex ma nechala pozdravovať, prvý krát, druhý krát... Potom zisťovala, či už mám dajakú priateľku, pretože ona má strach, či si niekoho nájdem 😕 . No a zlatý klinec bol, keď prišla ku mne do práce, s tým že potrebuje niečo opraviť (musím upozorniť, že je ,,zasa,, s tým fešákom, čo mi ju prebral, ale nieje moc spokojná). Áno, áno, som pako, pretože som jej veľmi rád pomohol. Už, keď ma poslala k vode, som jej vysvetlil, že nemôžeme byť kamaráti, tak prečo tento záujem? Neviem si to vysvetliť a zbytočne mi otvorila staré rany. Chcel som sa teda stretnúť ,povedala áno. Keď som sa u nej ukázal, bola rada. Poprosil som ju, nech ma už nepozdravuje, nech sa o mňa nezaujíma a hlavne, nech za mno nechodí do práce a..... Mám pocit, že sa urazila 😨 . Prečo? Veď už ku mne nič necíti, tak prečo sa jej to tak dotklo. Nebol som na ňu zlý a hrubý, len som jej povedal, že mi to naozaj nerobí dobre........ Nemusíte na moju diskusiu reagovať, len som sa chcel trošku vyžalovať 😉 .... Pekný deň prajem

cerez
14. máj 2013

@kantos1 Nedá sa mi moc písať, lebo sa mi dieťa už zobudilo. Urobil si dobre, uzavrel si kapitolu. Nikto nie je na gumičke. Ak ona nevie čo v živote chce a myslím, že ešte dlho nebude vedieť, je dobré, že ty si na to prišiel. Zotrvaj, nekontaktuj, ži si svoj nový život.

ematko29
14. máj 2013

@kantos1 Ja som vvôbec nečítala tvoje predošlé diskusie ,ale musím komentovať,lebo si myslím,že si sa nezachovval podla mna najlepšie.Z pohladu ,ženy mi z jej chovania vyplívaju 2veci.1Stále ťa myluje ,alebo jej došlo čo stratila a po 2Má ta rada ako kamaráta a váži si ťa preto nechce aby si sa na nu hneval.Tak si skus odpovedať.Ak je to prvý dôvod,tak sa jej ťažko priznáva,že urobila chybu a ty si sa jej mal priamo opýtať či sa chce vrátiť,ale kedže si jej povedal nech ťa nekontaktuje tak sa urazila 😔

sashabb
14. máj 2013

@ematko29 podľa mňa je to treti dôvod - má ho iba rada (možno ako kamaráta, možno je to už len o zvyku!) a necháva si zadné dvierka ... nič viac

sissy27
14. máj 2013

@kantos1 ženy sú raz také, nevedia čo chcú, ale neprestanú, kým to nedostanú 😎 a potom, žena potrebuje dvoch chlapov - jedného, ktorý ju miluje, a druhého, ktorý trpí tým, že ona miluje toho prvého 😎 myslím, že na tvoju ex to sedí jak prdel na šerbel 😀
urobil si dobre, že si jej to povedal, nech sa aj slečinka uvedomí, že nie si na špagátiku a že celý svet sa netočí len okolo nej, naozaj je na svete dosť iných žien, ktoré si zaslúžia tvoju pozornosť 😉 a ja verím, že ju čoskoro stretneš 😉

terezka1947
14. máj 2013

@kantos1 odstrihni sa od nej....bud nevie,co chce a naozaj si nechava zadne vratka-ako tu uz jedna baba pisala alebo jej egu robi dobre trapit sa...to vie iba ona 😒
nikto si nezasluzi,aby sa s nim zametalo,najdi si niekoho,kto ta bude mat rad-resp.budete sa mat radi a na nu kasli...aj ked by ta este par rokov kadejako citovo vydierala,prosila o pomoc,atd...mala som takeho priatela....ani so mnou,ani bezo mna...cita katastrofa....ja som sa nastastie vcas spamatala a aj ked to bolelo,zabudla som....a teraz mam super manzela....a paradox je,ze on stale rata s tym,ze ho vraj tajne lubim,vraj som sa z trucu vydala...on riesi vzdy niejaku inu....a mne je uz uuuuplnne jedno,co si mysli...a robi....ale stastny nie je,lebo on fakt asi nikdy nedospeje a nebude vediet,co chce
takze,ked sa ex urazila....bud rad....a orientuj sa na ine baby...ver,ze najdes a na ex zabudnes...alebo.....budes sa trapit stale ci ta chce,ci ta nechce

kantos1
autor
14. máj 2013

....najhoršie na tom je to, že som sa potom cítil celkom dobre. Teraz ma to štve 😖 . Ja som blb, ja tiež neviem čo chcem. Škoda, že jej nevidím do hlavy, hneď by som vedel na čom som. Stále ju mám rád, no snažím sa na ňu zabudnúť, len moc sa mi to nedarí ☹ . Stále si hovorím, že už to musí prestať, ale to si iba nahováram. Kurňa, už je to pol roka..... No nič, musím na sebe ešte dosť makať...

klincek
14. máj 2013

@kantos1 Preco? Lebo je blba a nevie, co so sebou. Niektore zenske proste od dobroty nevedia, kolko chlapov naraz natahovat..
Vymaz ju z mobilu a prestan dvihat nezname cisla, a uz sa na nu vykasli, pol roka je dost dlho na rekapitulovanie, smutenie a podobne. Caka ta nieco lepsie.
A ona sa casom odrazi, to sa neboj 😀

terezka1947
14. máj 2013

@kantos1 ty jej nemusis vidiet do hlavy...ona ti to uz dala jasne najavo,co chce...takze rozhodne nikam nazerat nemusis 😀 chod do spolocnosti,vybehni s kamosmi von...cas je najlepsi lekar(aj ked to znie ako klise)...neboj,tooolko bab caka tam niekde na teba...

kantos1
autor
14. máj 2013

@ematko29 ... no a toto je rozdiel medzi pohlaviami 🙂 ... Keby to bol chlap, tak povie dobre a nieje urazený. No keď žena povie dobre, treba za tým hľadať skrytý podtón ( myslím to v dobrom). Naozaj neviem prečo sa urazila, keď už ma nemá rada. Veď mala povedať na rovinu čo chce 😒 . Je to celé akési čudné...

penelope2066
14. máj 2013

@kantos1 Ahoj,necitala som Tvoje predosle diskusie takze len v skratke.Ak momentalne niekoho ma zrejme, Ta chce len natahovat.Mal by si sa jej rovno opytat co od Teba vlastne chce, ze Ty sa trapit nemienis. Podla toho ako Ti odpovie budes vediet ci je uprimna alebo nie.Pol roka je dostatocne dlho na to aby sa to vykrystalizovalo.

kantos1
autor
14. máj 2013

@klincek ... číslo vymazané, tam kam chodí ona ma nedostane nik ani párom volov 😉 , na a keď ma volajú von naši spoloční známi, prvá otázka je, či tam bude aj ona.... Už si na to aj oni zvykli a pekne ich to štve 😒 . Ale s tým ja už nič nenarobím.

sirinka
14. máj 2013

@kantos1 preco sa urazila? Lebo si urazil jej pychu a predstavu, aky velky zaujem o nu je a ty ako zaloznik si sa zacal zdrahat.... Aj keby sa este k tebe vratila, vedel by si ju milovat a vazit si ju ako svoju zenu a buducu matku vasich deti bez vyhrad? Podla mna je cas aby si sa posunul dalej....

klincek
14. máj 2013

@kantos1 podla mna je taka otazka pochopitelna a logicka, kamosi si zvyknu. ved si vas mozu programovo striedat 😉
a robis dobre, treba ziskat odstup, chce to len cas a klud. ty si ich dopraj, ona nech si riesi svoje haluze sama.

kantos1
autor
14. máj 2013

@penelope2066 ...hm, tento maličký detail som vynechal. Začal som fičat po vonku s jednou holkou. Milé dievča, fajn kamarátka, nič viac. No brali nás ako pár a to sa rýchlo rozkríklo. No a asi sa to dozvedela aj moja EX a toho egreša má asi iba z trucu..... ,, každý sme strojcom svojho šťastia,, 😉

penelope2066
14. máj 2013

@kantos1 No tak ak sa Ti zacala ozyvat az potom ako si Ty zacal chodievat vonku s kamaratkou tak nieje co riesit...

kantos1
autor
14. máj 2013

ešte jedna otázka a nechám to tak... Dámy, slečny, dievčatá... Ak by ste urobili blbosť, potom si ju uvedomili. Chceli by ste dostať ešte jednu šancu? Dajte vedieť, dosť ma to zaujíma... Ďakujem 😉

ematko29
14. máj 2013

tak keby ja som bola v takej situacii tak za chlapom ktorého nelubim neidem aby mi pomohol s niečím,isla by som za niekym iným a ani by som s ním nšla na schôdzku nechcela by som mu dávvať falošné nádeje,ale ak by som ho stále lubila tak by som robila asi to čo ona teda za zámienkou pomoci by som ho vyhladala,akeby mi ten chlap povvedal,nech už za ním nechodím atd tak by som sa zaťala aurazila sa auž by som zo seba nedostala to aby som mu povvedala,že ho lubim.Ale taká som ja ,anepoznám tvoju bývalú takže píšem ,že aj taký môže byť dôvodjej správania.Ale nevviem čo všetko ste spolu zažili ,ak si pri nej trpel tak daleko utekaj od nej ,nájdi si inú ktorá ta bude milovať najviac na svete 🙂

kantos1
autor
14. máj 2013

@ematko29 ... práveže netrpel, vždy sme si rozumeli, nikdy sme sa nepohádali... Prišlo to z čista jasna 😒 . A najhoršie na to bolo to, že sme sa tak aj rozišli....

terezka1947
14. máj 2013

@kantos1 necitala som vsetko...ale napadla ma este jedna vec....cize...ked vam bolo spolu super,neviem teda ako ste spolu dlho...ale necakala od teba nejake posunutie vztahu? a ked si sa k nicomu nemal..a potom to dievca,s kt. si chodieval von...hm,mozno si nasla ineho-co ty na to,chapes....ci by si sa zmohol na nieco...a ziarlil...a trebars si uvedomil,ze ju mas rad a poziadal ju o ruku?
ale to je cisto hypoteticky...lebo nemoznam cely vas pribeh....
a odpoved na otazku ohladom sance-ano,kazdy si zasluzi sancu...lebo kazdy urobime z casu na cas nejaku hlupost(vedome ci nevedome)

ematko29
14. máj 2013

@kantos1
@terezka1947 Má PRAVDU,PRESNE.aJ JA SI TO MYSLíM,TAKžE CHLAPE čIN SA ADOBíJAJ JU

kantos1
autor
15. máj 2013

@terezka1947 ... no, boli sme spolu 4,5 roka a boli sme zasnúbený. Tento rok sme sa mali sťahovať do vlastného, mala byť svadba a tak... Ale asi zasiahla vyššia moc... Neviem, čo mám teraz robiť. Neviem či má zmysel dobíjať ju, ale ako povedala ematko29, asi by som mal preto urobiť maximum 😒

terezka1947
15. máj 2013

@kantos1 hm,tak potom neviem....ak to citis,urob este jeden krok-otvoreny rozhovor...a ked nic...zabudni....ak ste uz mali domcek,datum svadby..hm,uz len ty-vy viete,kde sa stala chyba....lebo dolezitejsi krok ako svadba a dom,rodina uz nie je...mozno sa nechcela viazat,mozno ....a mozno si urobil chybu ty...takze tu na MK ti radu nemoze dat nikto-nepozname celu situaciu...skus rozhovor a uvidis