Môj wishlist v bazáre v mojich nákupoch. Čo to je?

kojka84
24. okt 2011

Mamicky co je to ...Môj wishlist v sekcii moj bazar-moje nakupy?

traktor
24. okt 2011

@kojka84 neviem ci ti to vysvetlim celkom dobre, ale..prechadzas inzeraty a pacia sa ti napr. konkretne nohavice, vahas ci ich kupis, ci nie, nechces , aby sa ti ten inzerat stratil..tak ho oznacis hviezdickou / hviezdicku najdes pri inzerate/ , môzes si takto pooznacovat viacej veci..no a potom ich uz nemusis hladat, staci pozriet *môj wishlist* a mas ich tam.. 😉..mas ho akoby vo svojich obľubenych ..

ivett1
24. okt 2011

@kojka84 ahoj...presne ako pise traktor...predtým to bolo "moje oblubene"...tiez sa oznacoval hviezdickou 😉

dara76
26. okt 2011

Presne tak predtym "moje oblubene". V dnesnej dobe je zauzivane vsetko poanglictovat, takze "wishlist".

jarunka111
12. nov 2011

...som rada, že som toto našla, lebo tu zúfalo hľadám 😕 , že kde sa mi tie moje "obľúbené" inzeráty uložili, takže wishlist 😉

mysiacik79
4. dec 2011

Dievcata proim Vas stava sa aj vam ze ak mate napr.viac ako 150veci vo wishliste tak sa vam ostatne nezobrazuju?Neviete ako sa mozem k tymto inzeratom dostat?Je tam len urcity pocet na stranku co mozem vo wishliste vidiet?VDAKA za info

evkosca
10. jan 2012

zienky, 😒 ako odstranim z wishistu inzeraty, ktore uz boli zmazane?

lubenka131
10. jan 2012

@evkosca vedľa inzerátu máš hviezdu na tú ked klikneš zmeni sa zo žltej na bielu a už nebude vo wisliste 😉

ywa16
13. dec 2015

cawko neviete nahodou ci sa da niekde vidiet ci ma niekto vo svojom wish liste vec z mojho bazaru? tak ma iba napadlo ze pre info sa opytam ;) vdaka