Môj obdiv pre všetky vás

lyzzy
16. feb 2014

Ahojte!...ako ste si určite všimli,som tu zaregistrovaná len pár dní.Teraz mám trocha viac voľného času a tak vždy rada zablúdim sem a čítam.
A ako tak čítam všetky tie vaše príspevky,diskusie...niekedy mi je až do plaču.Myslím tie témy,kde sa rozoberajú vaše starosti s vašimi mužmi,ich neochota,ľahostajnosť,nezodpovednosť atď.Ťažko sa mi číta,že ste mnohé na konci so svojimi fyzickými a psychickými silami.
Už pár dní nad týmito vecami rozmýšľam a rozhodla som sa,že vám napíšem.Možno si poviete,že mi hrabe alebo že čo ma do toho ale musím to spraviť.Tak v skratke:
Ak si vás váš manžel nedokáže vážiť a obdivovať tak si nezaslúži ani jednu vašu slzu.
Obdivujem každú jednu z vás,ktorá sa rozhodla bojovať sama (alebo s dieťaťom)...a obdivujem ,že zvládate všetko samé.
Netvrdím,že si niektoré ženy za to nemôžu samé ale jednoducho som šokovaná, že kam toto všetko speje.Samé slzy,trápenia,hádky,výčitky.
Vedela by som tu toho toooľko napísať ale kto by to čítal že?
KAŽDOPÁDNE.....OBDIVUJEM VÁS.

paula21
16. feb 2014

chvalabohu ja taky problem zo snubencom nemam.... mam pocit ze niekdy spravi viac ako ja.... ale aj ja obdivujem zeny ktore to vydrzia a nie len 5 dni, par tyzdnov ci mesiacov ale cele roky.... klobuk dole..

janinah
16. feb 2014

@lyzzy si milá 😉 dá sa tu aj poučiť na cudzích chybách..napr. v živote sa nedať dokopy s alkoholikom či žiarlivcom,ísť si pred zasnúbením obkukať svokrinu domácnosť a vzťah syna k mame,veľa sa z toho dá vyčítať..a ešte všeličo iné....tak by som to napísala /bez urážky/ - múdre sa tu chodia učiť,hlúpe sa tu chodia hádať 😉

sunshineka
16. feb 2014

A ked to tu citas aspon si uvedomis,aky poklad doma mas a uvedomis si,ake malichernosti ti na nom vadia.pre mna velmi poucne citanie.aj ked casto emotivne

lyzzy
autor
16. feb 2014

@paula21 ...presne takeho chlapa mam doma aj ja:D
@janinah .....vsetko co si napisala ja viem.Ja mam doma chlapa na ktoreho som hrda.So svokrou mam skvely vztah.Prave preto som to napisala.Len som to proste potrebovala napisat.Neviem ci to niekomu pomoze ale mozno hej

lyzzy
autor
16. feb 2014

@sunshineka ...presne...uvedomila som si ze aky paradny,pekny a stastny zivot mam po jeho boku.Ano, aj on ma svoje chyby ale narukach ma nosi uz 8 rokov

ivetlo
16. feb 2014

@lyzzy to ti prajem a aj každej z nás. A nech vám to vydrží. Mi sme 5rokov manželia a neni vždy nedeľa ako sa povie ale aj tak sa ľúbime.

paula21
16. feb 2014

@lyzzy ano presne ja tiez, svokra ako med, co nechapem ako niekdy svokra dokaze manzelstvo dvoch ludi rozhadzat , vzdy ked potrebujem pomoze, svokor tiez a moji rodicia tak isto .... a moj chlap neni gaucosed ktori na tv sleduje... jeho mam problem dosta vecer spät do domu aby sa vyspal aby rano siel do prace cerstvy a fit.. 🙂

lyzzy
autor
17. feb 2014

@ivetlo ...dakujem.Som velmi rada ze su manzelstva a partnerstva ktore su stastne.
Velmi vam/nam to prajem.
Ste zlate dievcata 🙂