Modrý koník - Vianoce 2014

magnetka.f
18. dec 2014

Baby, kedze musim splnit prisne kriteria fora, vybrala som si diskusiu, aj ked to nebolo mojim zamerom, kazdopadne, prajem vsetkym vela zdravia, stastia, lasky a prajem kockam, aby skor citali, premyslali nad sebou, potom radili druhym, nesklzavali do osobno-neosobnych konfliktov,ti, co sa pytaju, tych zaujima rada, nie osobne zalezitosti ( asi si zasa niektora neodpusti rypnut, ze-🙂), ale, kazdopadne, aby som otvorila podla pravidiel diskusiu, ja dakujem a tento rok tejto stranke, diskutujme, ci vam to nieco dalo alebo nie? mna stve, ze sa tu ide mimo temy velmi casto, ale to som ja, co vy? (admin, dufam, ze som na hrane medzi diskusiou a otazkou a nezrusus ma.....,)

cerez
19. dec 2014

Ani ja nemám rada hádky na fóre. Vzniknú z úplnej banality. Som presvedčená, že aj z tohto vznikne. 😀 Ale aby som nešla mimo témy, želám aj ja všetkým modrokoníkovským maniakom krásne Vianoce. 🙂

stefka33
19. dec 2014

Tohto roku som tu zabila kopec času. Sem tam aj rýpem 😎 . A či mi to niečo dalo? Diskusie ani moc nie, ale vďaka koníku som objavila nejaké zlepšováky do domácnosti o ktorých existencii som nemala potuchy, podarilo sa mi tu zohnať takmer nezohnateľné veci, bola som obdarovaná a aj ja podarovala. To že sa tu ide mimo témy ma netrápi ani trošku. Pekné Vianoce 🙂