Modrý koník nefunguje

vicus2409
25. júl 2017

Ahojte. Vedel by uz niekto povedat prosim kedy bude fungovat stranka? Stale ju mam zamieynutu a musim si pozriet bazar a surne odpisat ludom koli odoslanym balikom. Dakujem

nadabula
25. júl 2017

Mňa by to tiež zaujímalo, nič mi nejde, neviem sa nikde dostať, trvá to už dosť dlho od včera od 18.00 hod.🙄

eliska1986
25. júl 2017

Veru aj mne vypisuje www.modrykonik.sk je zamietnuty co sa to deje.Jedna normalna stranka aj ta sa musi posrat prepacte za vyraz

dkant74
25. júl 2017

Ani mne nefunguje prezeranie bazára a mojho albumu, budeme musieť napísať adminovi, inak si nepomôžeme, ja som sa už asi rozlúčila s účtom na modrom koníkovi, čo už, nechápem to.

savory
25. júl 2017

ani mne nefunguje

skvelo
25. júl 2017

Ešte stále to nefunguje, i ked ráno som sa dostať do odkazov cez link, ktorý mi chodí na mail /na telefone/

jasminkaj
25. júl 2017

Pridávam sa k vám... tiež mi nejde ani bazár ani pridávať príspevky do niektorých tém na fóre, ani nakupovať 🙄
@admin

gurupitkas
25. júl 2017

Ani mne to odvcera nejde,myslite,ze to uz niekto z kompetentnych riesi?neviem,kde im mozno napisat..to vyzera ako daky virus alebo co

girls
25. júl 2017

Ide vam to

uskrnica
25. júl 2017

Niekedy sa stane aj mne, ze nemozem odoslat prispevok. Nevypisuje nic, len nejde odoslat. No nie za kazdym, ale tak vie to niekedy celkom slusne nahnevat, zvlast ked sa rozpisem a potom nic

girls
25. júl 2017

Vyskusam to vycistit

jasminkaj
25. júl 2017

Kočky práve som to vyčistila podľa návodu a všetko mi ide 🙂

simona_simi
25. júl 2017

Ak sa nevieš dostať do Bazáru, Upozornení, Internej pošty, vyčisti si svoj prehliadač podľa návodu v Častých otázkach
Prípadne dočasne použi iný prehliadač (Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer...).

Mne toto pomohlo 🙂 Tiež mi to nešlo ... A pekne som si podľa návodu vyčistila a fičí to 🙂

gurupitkas
25. júl 2017

Mam z toho chaos nie som technicky typ :(( a kde je ten navod prosim,respektive kam orv kliknut??dakujem moc

simona_simi
25. júl 2017

@gurupitkas páááči 🙂

gurupitkas
25. júl 2017

Dakujem krasne 🙂 🙂 🙂

simona_simi
25. júl 2017

@gurupitkas Funguje ? 🙂

vladinka
25. júl 2017

Baby uz vam to funguje?..mne všetko okrem môjho bazara,tam sa neviem dostat 😱 a netusim ako mam spustit to vyčistenie,Ked som na telefone😲

vroni
25. júl 2017

Neviem, bazar nepouzivam, upozornenia nefunguju, ip ano (vymazala som, restartovala a nrfunguje dalej)

vladinka
25. júl 2017

Uz mi to ide, vyčistila som to podla navodu hore, ďakujem

vicus2409
autor
25. júl 2017

Tteba vycistit prehliadavac ci co..mne to uz ide

girls
25. júl 2017

Ide mi to jupik

savory
25. júl 2017

@simona_simi ďakujem kráásne ide mi to 🙂

simona_simi
25. júl 2017

@savory Páááči 🙂