Mobilný operátor 4-ka

vejapa76
20. jún 2020

Baby prosím aké máte skúsenosti so štvorkou? Hovory + internet - aké majú pokrytie na Slovensku a v okolitých štátoch? Ste spokojné? Zvažujem tam preniesť číslo.

hipuska
20. jún 2020

@vejapa76 ja mám. Vo väčších mestách žiaden problém, Orava napr.dediny problém je, nie je signál. A často mi aj v dome na hornom poschodí vypadáva. PL není signál. Ostatné neviem

zalka
20. jún 2020

@vejapa76 ja problém nemám, dovolam sa , sms pohodka ... akurát som postrethla, že som sa nedovolala zo zahraničia. Mne sa na sim 4ka dovolali ale ja som sa nedovolala nikam. Takže asi čo sa týka zahraničia tak by som riešila dalšieho operátora.

vejapa76
autor
20. jún 2020

No baby, tak to asi nič moc teda 😕. Doma sa nebojím len ak by som šla mimo a ostala bez signálu 😯
Keď je problém s hovormi tak to net už bude úplne biedny

zalka
20. jún 2020

@vejapa76 ja nehovorím, že mám problém s hovormi ... net ale nevyužívam, mám rada pohodlie tj. pc a nie net v mobile.
Len v Prahe som mala problém no len ja som trošku blázen a mám čísla aj iných opov, takže nešlo z jednej karty tak som volala z druhej.
A študenti majú 4rku čo viem aj kvôli netu. A študenti si vedia vychytať ponuky čo je naj. A úplny šit by asi neriešili.
Treba skúsiť, kúp si kartu ... vyskúšaj a ak sa ti bude pozdávať tak prejdeš s pôvodnou kartou.
napr. program sloboda 100 stojí 5e a máš tam 100 min./sms a 1 GB dát .. na mesiac ...

evittam
21. jún 2020

@zalka Normálne sa dovolam aj do aj zo zahraničia.😉 A v Prahe žiadny problém ci v CR alebo inde. Kuz pracuje v DE....

evittam
21. jún 2020

@vejapa76 Žiadny problém ci hovory, net, sms. Akurat nepodporuju mms. Co nam nevadí.

veronikaszabova
21. jún 2020

@vejapa76 muz mal - vydrzal pol roka 🤣🤣 casto nemal signal, strajkoval net. Ked sme boli v Tatrach,ja som mala v pohode signal, on stale nic 🙂

evittam
21. jún 2020

@zalka .. "muž"...😂😉

zalka
21. jún 2020

@evittam je pravda, že zákazníkom 4ky som od druhého dňa od kedy spustili oficiálnu prevádzku na SVK. A niekedy v tom čase som bola v Prahe. A ako som písala mne sa do Prahy dovolali na 4ku, ale ja som sa nedovolala zo 4ky na SVK. Takže taká je moja skúsenosť.
A defakto mojou hlavnou kartou je 4ka :D a ešte som aj teraz z pracovným fonom prešla z O2 do 4ky.
Preto som doporučovala zadávateľke si to skúsiť. Kúpiť kartu a vyskúšať ako tam ide net, a volania v jej podmienkach.

evittam
21. jún 2020

@zalka Jj, urcite nech vyskusa. My mame cca 4roky. V Prahe som bola naposledy v decembri. V lete v Spindli, ci Tatry, ci inde, ci DE, tiez volam švagrinej do Svajcu,.... žiadne problemy.

kucikuc
21. jún 2020

Ono asi záleží ešte aký mobil máš ja 4 v pohode a mame to vypadáva aj keď sme na tom istom mieste

airaw
21. jún 2020

Tiež mám a pohoda, len keď sme boli v zahraničí mi nešiel net a volať, muž niečo prepol v mobile a už to ide, bez problémov.. mám aj net a funguje aj u nás na dedine, ja som spokojna..

marca12
21. jún 2020

@vejapa76 to uz skor juro si daj ten je lepsi

mia1012
21. jún 2020

@vejapa76 ja mám a nikdy viac.tristvrte dňa nemám signál.preto mám preistotu v mobile ešte druhu sim kartu s iným operátorom,keby som potrebovala niekedy nutne volať.
Ale teda nadávam každý deň na to.lebo druhý ľudia sa mi vôbec nemôžu dovolať.
A dcéra má ten ísty problém 🤦🤦🤦🤦

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vejapa76
autor
21. jún 2020

Ďakujem všetkým. Názory sa rôznia 😕. Skúsim tam teda preniesť číslo a ak by som nebola spokojná tak môžem kedykoľvek zas preniesť číslo inam, či nie? Vôbec netuším ako to chodí, som u jedného operátora snáď 15rokov, možno aj viac.

weisovameggy4444
21. jún 2020

@vejapa76 ja som max. Spokojná sme tam celá rodina prešli od Orange a O2.

vejapa76
autor
21. jún 2020

Diky baby. Idem teda preniesť číslo a pre istotu dám ešte kartu od iného op. Doma + okolie sa vôbec neobávam, tu nebude so signálom problém, len si neviem predstaviť kdesi sama "vo svete" bez netu a možnosti zavolať 😕 - preto druhá karta.

smejko25
21. jún 2020

@vejapa76 inak chyba volania zo zahranicia moze byt aj vtom ze ak mas cislo ulozene 0908 a nie +421 tak niekedy nejde volat

adamkukuk
2. nov 2020

@vejapa76 Hneď na začiatok poviem že nikdy viac :D Som síce chlap asi tu nemám čo hladať ale už len preto aby som to mohol ohodnotit som si spravil registráciu nech nikto nerobí podobnú chybu. Akurát ti píšem zo 4ky, mám ju prvý deň a hneď žiadam o prenos čísla nas5 k predoslemu operatorovi (o2). Cestujem toziž vlakom do prace Nove Zamky - Galanta. A dnes rano ako kazdy tyzden som si chcel kupit rano listok cez internet.. Vyplnil som formular odoslal ziadost o platbu ked sa vlak pohol.. ani za svet mi nechcela prist potvrdujuca Sms.. ktora ki predtym prisla v priebehu 10 sekund.. a aby som to nezdrzoval .. sms mi prisla az v Galante cize za pol hodinu a celu cestu som nemal ani štipku signalu ale ze absolutne ziadny.. nachvilku som chytil v sali a zas nic.. takze som pol hodinu sa potil ci mi dojde sms ktora samozrejme nedosla.. takze radcej si trosku priplatit jak mat taketo nervy .. zamna otras

reny73
18. okt 2022

@vejapa76

ahojky
Hľadám ci prejsť do 4ky. Ako to u Vás dopadlo?

vejapa76
autor
18. okt 2022

@reny73 ja som ostala v O2. Dcéra mala 4ku ale len dátový balík a teda vzdala to aj ona. Často jej net vypadával. Aj ona už je v O2 - dáky dátový balík zas má.

fireman666
18. okt 2022

@vejapa76 ja mám ,ale v poslednej dobe už mám riadne nervy..4g internet pomaly,3g od Orange rýchlejšie 3 násobne.vypadok signálu,keď mi niekto volá,už mi ani nepríde sms že som bol nedostupný..tolerujem to už len kvôli tým dátam..

vejapa76
autor
18. okt 2022

@fireman666 máš O2 alebo 4-ku?

fireman666
18. okt 2022
vejapa76
autor
18. okt 2022

@fireman666 presne so 4-kou mala dcéra problémy.

dagas
18. okt 2022

@vejapa76 ja som bola cez vikend v Brne a nemala som sieť..skúšali sme všeličo a nešlo to..skoro ma porazilo.človek sa spolieha na telefon a je mu na prd...

hipuska
18. okt 2022

@dagas toto mne robí v pl

faithviera
20. jún 2024

Som v Bratislave a drzim v ruke telefon a dojde mi SMS, ze mam neprijaty hovor tak uz neviem co nato povedat. Ako tu moze vypadavat siet a ludia sa mi nemozu dovolat? To je nepripustne. Teraz trochu viac zapinam data (iba ked naozaj musim) a trochu viac volam niekomu a to su kratke telefonaty/vybavovacky a do tyzdna je 4€ kredit fuc. Nikdy viac... idem skusit pausal Radost.