Mobil cez bazoš

kavicka0709
19. júl 2016

Ahojte. Objednala som si cez bazos mobil ale bojim sa ze ked nahodou mi pride nieco ine ze co sa da s tym robit? Pocula som o nejakej zapisnici priamo na poste.ako to funguje? Nechcela by som prist o 160€. Dakujem za radu

sissy27
19. júl 2016

@kavicka0709 pošta nezodpovedá za obsah zásielky... no a keďže škoda nepresahuje 266€, tak sa nejedná o trestný čin ale len o priestupok, čiže polícia sa tým bude zaoberať až keď sa vás nazbiera viac takých hlúpych a podáte spoločne hromadné trestné oznámenie...
môžeš na pošte, keď si prídeš prevziať balík, poprosiť o prítomnosť pracovníčky pošty ako svedka a potom ti teda spíšu papier, že v balíku, ktorý si prevzala bolo napr. kilo múky (alebo teda čo tam bude)...
ja konanie niektorých ľudí naozaj nepochopím... za 160€ si si mohla kúpiť mobil v obchode, so zárukou... takto v lepšom prípade dostaneš mobil, s ktorým nevieš kto ako zaobchádzal, aké má chyby, nemáš naňho záručný servis, nič... už keď nič iné, tak si mala obetovať ešte 10€ na vlak a ísť si ho vyzdvihnúť osobne a nie cez bazoš a poštou...

kavicka0709
autor
19. júl 2016

@sissy27 ok ale ja som niekde citala ze moze posta moje peniaze pozastavit cize sa ten clovek neobohati ak by ma chcel oklamat.

maminkasisa
19. júl 2016

@kavicka0709 no to asi tazko, skus sa informovat na poste....ja by som nikdy takto neobjednavala drahsie veci, dufam, ze to u Teba dobre dopadne