Mladú ženu našli ležať v krvi. Čo sa ale dialo s jej telefónom?

9. máj 2024

Ahojte,

mozno aj vy pri citani takychto sprav, dlho rozmyslate co sa stalo. Toto ma vazne zaujalo, nevidela som clanok od nikoho ineho od plusky

Ja mam mnozstvo teorii v hlave..
A co vy ? Co si myslite ze sa jej mohlo stat?
Je to priserne.. zo dna na den byt chromou, ovsem ak ostane medzi nami...

https://www1.pluska.sk/krimi/zahada-dominikinho...

mimusa_25
9. máj 2024

Aj ja som to čítala , hrozne :( napadlo ma že možno jej niekto ublížil ako tam aj píšu ( možno ju niekto znásilnil ) a ona sa s tým nevedela zmieriť tak z toho mosta skočila. Alebo jej niekto k tomu pádu pomohol

daniela2202
9. máj 2024

V týchto častiach NM nV je neskutočne veľa živlov, bezdomovci, feťáci, sockári atď.
Takže asi najpravdepodobnejšie je , že ju okradli a potom z mosta zhodili

hiro
9. máj 2024

Nechapem to zavadzanie: "Ako si mohla pri páde z asi šesťmetrovej výšky spôsobiť zlomeniny kľúčnej kosti, všetkých rebier, stavcov, vážne zranenie hlavy aj poškodenia vnútorných orgánov?"
A hned tam pisu ze kamera ju nasnimala ako ide sama tym podjazdom. Ako by sa zrazu dostala hore? "Dominiku nasníma kamera ako kráča sama podjazdom"
Podla mna niekde stratila kabelku s mobilom, vybrala sa peso a asi nie auto ale skorej nejaky nakladiak ju zachytil a ani si to nevsimol v tej tme.

lubkovaandrejka
9. máj 2024

Precitala som,co sa jej stalo. Priserne. A nerozumiem reakcii toho jej kamosa. Tak ona sa za nim trepe z BA a ked sa mu vraj strati v supermarkete, tak si ani neda namahu, aby ju pohladal, ked mu vecer nedviha? Ako by asi odisla nazad, ked ju do NM priviezol muz? Ktovie ,co to bol za kamos. Aj to je divne,ze mu isla na oslavu, na ktorej bola 20 minut a potom sli do flaskomatu...

autor
9. máj 2024

@lubkovaandrejka no ževraj ju tam odniesol sestrin manžel, mna aj napadlo či to nebol jej milenec a teraz keď sa toto stalo tak museli pred manželom povedať, že za kým išla tak aspoň doplnili, že na oslavu😁

liusa82
9. máj 2024

presne aj mne toto hned napadlo klasika že čo to bol aj za kamoša.A ešte jej muž ju takto odvezie na byt niekde do nového mesta nad váhom z ba akože na žúrku.Ja neviem,mne je to celé pritiahnuté za vlasy.A hlavné divné

sissy27
9. máj 2024

V 21.storoci nemoze byt ziadny problem vypatrat strateny mobil a myslim, ze staci trosku viac zatlacit na “kamarata” a bude jasnejsie… snad si s tym policia poradi.

lubkovaandrejka
9. máj 2024

Ahaa, ja som to prv pochopila,ze jej manzel. No, je to mozne, cele mi to nedava zmysel,ze sla na oslavu..a co tam boli len sami dvaja, ked sli spolu do toho flaskomatu? Nejak sa tam nikto iny nespomina.

jakubrianka
9. máj 2024

Že naša polícia je úplne afunkčná. Rodina hľadá ženu, popritom sa pátra po totožnosti ženy v nemocnici a čo si nezistí rodina sama to nevedia! Že nevedia vypátrať mobil, že musí rodina pátrať a vypočúvať svedkov?

Pre mňa nepochopiteľné, že manžel zavezie svoju manželku na oslavu narodenín jej kamaráta, kde ona následne pobudne 20 minút a ide vrátiť fľaše?

autor
9. máj 2024

A este ked nieco oslavujem preco by som siel do flaskomatu? 😀 este na mieste kamarata, ked aj dojde zamnou az z BA necham ju len tak odist? Ze zmizla mi v obchode a neriesil viac? Divne

katka700
9. máj 2024

Je to zvláštny prípad nič na ňom nesedí:
Čo to bola za párty že po 20 minútach bolo treba vrátiť fľaše?
Prečo išli do obchodu vzdialeneho 3 km?
Kamarát klame a riadne. Akože sa mu v obchode stratila? Koľko ľudí sa ročne stratí v lidli? Žeby 0?
Myslel si že išla domov 🤔 ako pešo do Bratislavy ? Prečo jej nevolal, nehľadal ju?
Prečo išla podchodom ktorý je zjavne len pre autá?
Kamera ju zachytila ako ide podchodom ale nezachytila ako v tom istom podchode ostala v bezvedomí s dolamanymi kosťami?
Kto ešte klame? Vyšetrovatelia čo dostali príkaz uzavrieť to ako samovraždu lebo treba znova kryt "nášho človeka"?

autor
9. máj 2024

@jakubrianka pisu ze ju viezol jej svagor, manzel jej sestri

autor
9. máj 2024

@katka700 snad daju von aj novinky a neskoncilo to len pri tomto, je to cele divne… pochybujem, že ona si bude pamätať s takými rozsiahli zraneniami

autor
9. máj 2024

@hiro nechala ny sa zrazit nakladiakom ? A preco to policia vysetruje ako samovrazdu skokom z mosta ked je taky kamerovy zaznam? Cele je to nejake divne

redlet
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakubrianka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
9. máj 2024

@redlet je to ona

estellas
9. máj 2024

To mi je ľúto, je to dosť desivý prípad. @lubkovaandrejka máš pravdu.
Presne toto je divné že prečo by išli po fľaše ? Akože ten kamarát ju nehľadal ? On si podľa mňa vymýšľa to nesedí absolútne. Veď keby idem s niekým do obchodu a on sa stratí, tak ho hľadám a keď ho nenájdem nahlásim to na polícii.

lubkovaandrejka
9. máj 2024

@estellas presne, pocas oslavy... Urcite by sa nato normalby clovek vykaslal a siel tie flasky odovzdat na druhy den...a stratit sa clovek moze podla mna jedine, ked si na mol,ze nevies,co sa okolo teba deje, ale to by si nesiel odovzdavat flase do flaskomatu..to je blbost. Ten kamos to absolutne nemal premyselne, vohvie,co sa tam udialo a mozno aj jej mobil ma on.

jakubrianka
9. máj 2024

Na oslave boli sami dvaja a čo to je za oslava o 2 ľuďoch? Stratila sa v obchode? Išla asi domov (do BA pešo?) Rodina a manžel ju začali tiež nejako neskoro hľadať….

autor
9. máj 2024

No som zvedavá či aj dajú von objasnenie👏🏻 aj jej sukromné fotky čo dali, na každej druhej v ruke pohárik asi lúbila take oslavy

liusa82
9. máj 2024

@autor a mala ževraj aj dieťa.Tak má doma malé dieťa a ona ide veselo popíjať do Nového mesta nad váhom

jakubrianka
9. máj 2024

O 21.30 v noci šla odovzdať fľaše do obchodu po 20 minútovej oslave s jedným človekom. Na oslavu na ktorú ju doviezol švagor z BA-NM došla o 21.10 a bez manžela?

autor
9. máj 2024

Ale zas tomu kamaratovi muselo byt jasne ze keby v tomto zaklame hned to vedia, v kazdom obchode su predsa kamery, podla mna povedal v tom pravdu, ze odovzdavali flase a isla prec, ale kto vie co je za tym… ci isiel potom za nou, preco odisla, kam isla.. ak je inteligentny aspon trosku povedal to co na kamere uvidia.. daval flase a ona isla prec, dôvod z kamery nezistia ten si uz moze vymysliet…

mimka1402
9. máj 2024

Podľa mňa vetu o kamarátovi všetci tvrdia z rodiny do medializacie na ochranu tej baby, lebo keby bolo že šla za milencom, tak by si to našiel aj syn/ dcéra neskôr. Takto to trošku zahrali. Za mňa možno "kamarát" nebol pre ňu dostačujúci, tak sa jej pomstil..
Každý by volal, písal, hľadal osobu keby prišla kvôli nemu do cudzieho mesta.

katka700
9. máj 2024

Ešte mi napadlo, či si na tej "oslave" dačo neslahli 🤔 Ktorá droga odpáli človeka natoľko že ide dobrovoľne o pol desiatej vrátiť fľaše?

autor
9. máj 2024

@mimka1402 presne! Len to tak nazvali do medii, žena v kóme, oni netušiac čo sa stalo, tak sestra musela manželovi oznámiť, že šla za milencom.. do telky radšej kamarát, nebudu predsa zhadzovať manžela pred známimi a celým sk

hiro
9. máj 2024

@autor "A preco to policia vysetruje ako samovrazdu skokom z mosta ked je taky kamerovy zaznam?"
To mas odkial ze vysetruje samovrazdu?
"Záhadný prípad vyšetruje trenčianska polícia, tá sa však k nemu nateraz vôbec nevyjadruje."

@jakubrianka "Išla asi domov (do BA pešo?)"
Preco by isla do BA peso? Po strate kabelky+telefonu isla asi naspat k peso nemu kde byva. Nikoho ineho tam asi nepoznala, nepoznala kamaratove cislo, nevedela ho potom v obchode naist, nemala peniaze co mala ine robit? 3km mlada zena no max 30 minut chodze.
"- kamarát tvrdí, že Dominika sa mu v supermarkete stratila
- Dominiku nasníma kamera ako kráča sama podjazdom medzi supermarketom a sídliskom, kde býva jej kamarát"
Preco ako sa jej to stratilo ci ukradli - v supermarkete casta zalezitost. Ale to jeho vyjadrenie ze ked ju nenasiel tak ze odisla k sebe domov je nejaka hlupost, jedine ze by sa predtym v tom supermarkete nejako pohadali.

janai1
10. máj 2024

autorka to kde si nabrala, že ju tam viezol švagor? Jasne tam píšu manžel. Takto vznikajú konšpirácie 🙄

lubkovaandrejka
10. máj 2024

@janai1 v tomto clanku to zas bolo takto uvedene.