Milva vlasy

julkaaa1
14. júl 2018

Ahojte zienky poradte ktore sampony a masky na vlasy a pripravky od milvy mi pomozu na rast vlasov ???

simik238
14. júl 2018

Ahoj ja mám šampón aj masku Milva s chinom, ako vlasy začali rychlejsie rast ale ten šampón hrozne vysušuje vlasy. Chcem si objednať Hair Burst, čo som čítala recenzie má dobre, tak uvidim

comka
15. júl 2018

@julkaaa1 ahoj, ja mil u používam, momentálne beer mam a vlasy sú voňavé, čerstvé a hlavne jasne, nemám problém s vypadáva im tak ako pred tým a vlasy mam po zadok.. 🙂 milci používam už asi 1 rok.. Ku každému výrobku je napísané na aký typ vlasov je vhodný, ja už som vyskúšala viacero a zatiaľ ženšen, beer, obyčajný a forte mi najviac vyhovujú 🙂

dyademm
15. júl 2018

Ahoj,ja som milvu prestala pouzivat, v kadernictve mi povedali, ze nie je vhodne ju dlhodobo pouzivat, vraj vela chemie....najlepsia je lopuchova voda a sampony z yves rochers...mam odskusane a funguje....🙂

kosicanka1
15. júl 2018

Pozor ! Milva nesadne kazdemu. Za mna najhorsia vlasova kozmetika. Pouzivala som sampon chininovy, masku, aj tu vodicku na pokozku hlavy Forte. V zivote mi tak nevypadavali vlasy ako pri tychto vyrobkoch. Nieco strasne to bolo. Okamzite slo vsetko do kosa. Ale stratene vlasy mi to nevrati 😩

tarra6
16. júl 2018

https://www.notino.sk/bione-cosmetics/keratin-k...
ja používam tento. Je fajn. Dostať ho v Teta drogérii.

katren
16. júl 2018

@dyademm VRAJ vela chemie....pozrela si zlozenie? Porovnala s inymi? Ak nie, tak potom si to VRAJ over 😉

dyademm
16. júl 2018

@katren ...nevedela som,ze sa tu chyta za slovicka...predstav si,ze som si to VRAJ aj precitala a hned letela do kosa....iba som chcela poradit normalnym ludom!!!

zuzulkika
20. júl 2018

@kosicanka1 presne..aj umna skončil šampon s vlasovou vodou v koši...vypadavali mi vlasy☹ ešte viac

anulka1944
20. júl 2018

@julkaaa1 ahoj no tak ja používam výrobky a nedám na ne dopustiť vlasy prestali vypadávať, zhustli, rýchlejšie rastu .... a to že sa nemôžu dlhodobo používať tak je to pravda ale stačí ak si 2x do mesiaca umyjes s iným šamponom a bude to v poriadku .... ja môžem iba odporučiť 👌🏻👍🏻A ja používam šampón, masku, a vlasovú vodu .... a striedam ..... raz dám masku inokedy vodu .... nikdy nedávam všetko naraz ....

lucka109
19. okt 2018

Ja som si Milvu objednala, na základe toho, že mi po pôrode začali vypadávať vlasy. Z mojej skúsenosti len toľko: po mesiaci používania ma začala svrbieť hlava, tak som to pripisovala, že už rastú nové vlasy, ale ...po mesiaci a pol prišli chrasty a následne padanie vlasov ešte viac :(, stopla som Milvu (mala som sadu presne na môj problém a to: chininovy sampon s jezkom, vodu s chininom, masku s chininom, kondicioner a pivny sampon na prestriedanie). Ono na začiatku používania bolo všetko v pohode, až na pocit suchších vlasov a potom to prišlo:( Teraz mam vit z lekarne a sampon Klorane s olivami, tak snad pomoze :(

xima
21. júl 2021

Ešte nejaké skúsenosti s Milvou?

smejka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz