Migrácia na Slovensko

riann
31. mar 2024

Ahojte poznate niekoho kto migroval z 3 krajiny na slovensko? prípadne nejaka spoločnosť čo ma stym nejake skusenosti a vedia pomocť? spoznal som dievča ktore nieje z EU a chceli by sme žiť tu na slovensku spolu samozrejme potrebuje viza na pobyt sem a to je naš najvačší problem vedel by mi niekto v tomto poradiť čo je asi najlepšia cesta okrem svadby samozrejme 🙂

egonsk
31. mar 2024

@riann nech skusi solidnu pracovnu agenturu ta tvoja aziatka, tam bude sanca, ze ziska pracovne viza a ked pride sem a bude tu aj robit, mozete skusit spolu zit, aspon ju lepsie spoznas a potom sa mozte rozhodnut pre dalsie kroky k pobytovym vizam...

miskakyska
31. mar 2024

...povybavuj jej víza,byvanie,robotu a viac ju neuvidíš...ako môj bývalý šéf,ktorý dáva prednosť cudzincom pred Slovákmi...dopratal sem kde koho,vybavil im robotu,víza, bývanie a ostal po nich len smrad... nehovorím, že sú všetci takí.. ja len,aby si bol v obraze..držím palce..

sevrin
31. mar 2024

@riann prv než začneš čokoľvek s ňou plánovať, tak dúfam, že ju poznáš dostatočne dobre. Tuná čo miskakyska píše je pravda, ale aby si nedopadol aj takto: https://www.facebook.com/share/r/exisw8UJNMPboSn1/

ahhola
1. apr 2024

Vatralova/ lekari bez hranic⛴️