Mierumilovná obec na Slovensku

20. apr 2021

Zdravím vás, poznáte niaku obec alebo žijete v niakej obci v ktorej sú dobrí ľudia alebo apson v pohode? Ja som sťahovala už min.4x hlavne kvôli zlým susedom a ľudia tiež neboli zrovna najmilsi. Vďaka za nijaké typy

heleninamama
20. apr 2021

@anonym Sorry, ale nedá mi. Nijaké/niake typy nechceš, tak načo zakladáš zbytočne témy?

henriettak
20. apr 2021

Taká podľa mňa neexistuje, všade sa nájdu aj dobrí aj zlí ľudia. Hlavne teda na dedinách dosť funguje ohováranie lebo tam sa väčšinou ľudia medzi sebou poznajú takže sa tomu nedá vyhnúť

kittykat22
20. apr 2021

Horna Orava je velmi priatelska. Rodinne zalozena cast slovenska a fajn ludia. Keby si bola katolickej viery, tak by to bolo uplne idealne.

0silvia0
20. apr 2021

@heleninamama upozornovat na gramatiku na modrom koni nie je ziaduce. Ja som presne takto raz v dobrom upozornila a bol mi vymazany prispevok, vraj to nie je v sulade s kodexom a porusujem pravidla, lebo chybu predsa moze urobit kazdy🤷‍♀️

autor
20. apr 2021

@kittykat22 Ja som katolícka, vďaka za typ😉

jankalukasova
20. apr 2021

a akí sú to zlí ľudia? Čo zlé Ti robili?

petulda333
20. apr 2021

@0silvia0 aj ja som uz dostala take 🙈🙈
@heleninamama toto bije do oci aj mne. Nechapem
Anonym-za tip 😉 my staviame v Banovciach nad Ondavou. Krasna obec a fajn ludia

0silvia0
20. apr 2021

@petulda333 mne to vypichuje obe oci tieto niake, niejake a neviem ake tvary, ale teda uz neupozornujem, nech si pisu ako chcu.

strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
20. apr 2021

a si si ista ze to ze si sa stahovala bola vzdy chyba obce a nie v tebe??? podla mna ked sa staras sama o seba a si na druhych mila nemas problemy ... ale vyslovene najmilsia dedina ci mesto neexistuje-vsade su dobry a szly ludia-susedia.. otazne je naucit sa s nimi vychadzat a zit

hviera81
20. apr 2021

ja si myslim, ze toto je velmi subjektivne. ked si ina ako oni, ine zvyky, ine robis, nieco co je pre nich divne, vzdy sa ti budu zdat zlí. neexistuje vo vseobecnosti "dobri" a zli ludia podla mna. ja byvam v ba, a mne vyhovuje ta anonymita, ja nie som moc druzny typ cloveka, takze mne vadi ked vela a casto sa rozprava, ohovara...

leeo
20. apr 2021

z praxe je zname, ze v takomto pripade je vacsinou chyba v stahovavom jedincovi.

luccija
20. apr 2021

Zaujímavé, že si sa 4x sťahovala kvôli takej veci.Ak mozes rozpis čo Ti tak vadilo.Mozno máš priveľké ideály ako by mali vyzerať susedia.My sa pozdravime pokecáme raz sa čas, ale odtial potiaľ.susedia nemusia byť kamaráti😉
Možno si ten rusiaci element ty, ale si to neuvedomujes.A vybrala by som si Oravu som tam dosť často a páči sa mi prostredie...ľudí neviem ohodnotiť, ale každý je s každým rodina či tiež môže niekomu vadit

nelca84
20. apr 2021

A nemohla byt chyba v tebe? 😁

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
20. apr 2021

to sa môžeš sťahovať každý rok, lebo tak, ako ty, tak sa môžu sťahovať aj iní ľudia, takže zloženie obyvateľstva v obci sa mení.

andreatytler
20. apr 2021

Ak sa pristahujes do dediny, budes tam vzdy "nova" a cudzia a nikdy ta neprijmu medzi seba... iba tvoje deti, budu uz "domaci".
Jedine ak do dediny, ktora je nedaleko velkeho mesta a je tam vela novych pristahovalcov. Take mensie dediny, daleko od mesta (alebo na tej Orave) to je vsetko uzka komunita, ktora si medzi seba sice novych ludi vazme ale akonahle bude nejaky problem v dedine, uz to bude tvoja vinna.

vladinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz