Meškanie Alza box

veronikanika28
26. okt 2020

Ahoj chcem sa opýtať koľko najdlhšie vám prenášali zásielku do alza boxu? Nakúpila som s tym že alza box bol voľný a mala som to tam mat v sobotu no stále mi chodia sms o meškani.. Včera som tam aj volala ze ľudia si nevyberáju zásielky a preto to mešká..

janka_266
26. okt 2020

@veronikanika28 veľa ľudí tam teraz objednáva, to iste bolo aj na jar, mala mi prísť zásielka už v utorok, každý deň chodila SMS o meškaní, nakoniec prišla do boxu v piatok a odvtedy mi chodili aj 4 SMS o tom, že je tam, a že v nedeľu je posledný deň na vyzdvihnutie. 😂

rossio
26. okt 2020

Ja som si tiež objednala doručenie malo byť minulý týždeň na to som sa spoliehali a zrazu že meškanie, až nakoniec balíček bol v boxe v sobotu..No ja nebýval v meste do mesta chodím len cez týždeň keď som v robote a teda nebudem sa tam kvôli tomu trepat. ..Ich chýba ak by plnili čo sľubujú mala by som to do piatku aj vybratE. ..Tak to tam čaká do dnes...čiže asi tak...Veľa ľudí nieje cez víkend V meste...oni prijímajú Veľa objednávok aj keď vedia že ich nedoručenia načas len aby neprišli O zisky