Menštruačné nohavičky - plavky

26. júl 2022

Akú máte skúsenosť s týmito nohavičkami? môžu sa použiť aj ako plavky? resp.pod plavkové šortky? čaká nás dovolenka a nech sme počítali akokoľvek, na dcérin cyklus sa ešte nedá spoľahnúť a bohužiaľ to vyzerá tak, že jej dni vyjdu práve na týždeň pri mori. Nechcem ich vyslovene na plávanie. Mohla by sa v nich aspoň osviežiť?

autor
26. júl 2022

zabudla som na foto - nohavičky z DM

ukulela
26. júl 2022

Ako plavky urcite nie. Su to len nohavicky. Do vody by som v nich nesla.

simsalabim
26. júl 2022

Ja som nedavno videla pri mori dievca v ciernych 3/4 leginach a pod nimi mala zjavne gatky. Podla mna kvoli menzesu. Urcite by to takto slo. Moja dcera minuly rok fungovala iba v klasickych ciernych plavkach a po vyjdeni z vody suknicka z uteraka a sla sa prezliect. Teraz uz ma menstruacne plavky.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. júl 2022

ďakujem kočky
hľadala som aj plavky, ale XS/S sú vypredané 😕 budem ešte číhať, či nenaskladnia tovar..

kataka10
26. júl 2022
caramba12
7. sep 2022

Ja som kúpila 13 ročnej dcére Perties https://perties.sk/produkt/aqua-menstruacne-bik... a musím povedať, že zachránili celej rodine dovolenku v Egypte. Inak by určite presedela 5 dní nafučaná na izbe. Fungovali super. Takto sa mohla člapkať v mori. Myslím však, že už ich pre túto sezónu nemajú.

autor
7. sep 2022

@caramba12 dovolenka je za nami a presne ako som sa obávala, dostala na druhý deň ako sme prišli, takže bola ofučaná pár dní na izbe 🤦🏻‍♀️😕 poistím sa na budúcu sezónu, ďakujem za tip

caramba12
21. sep 2022

@ukulela Čuduj sa svete, Perties plavky fungujú. Kto neverí, nech to skúsi. Moja dcéra je dôkazom a ja si ich kúpim pred letom tiež.

ukulela
21. sep 2022

@caramba12 ale v linku neboli plavky, len obycajne menstruacne nohavicky.

caramba12
23. sep 2022

@ukulela žeby som sa pomýlila? Takže ešte raz https://perties.sk/produkt/aqua-menstruacne-bik...

ukulela
24. sep 2022

@caramba12 ja som reagovala na zakladatelkin obrazok, menstruacne nohavicky jessa z DM. Ty si posielala link az po mojej odpivedi.

anastazia93
9. júl 2023

@caramba12 dobrý deň, uvažujem nad kúpou perties menštruačných plaviek. Chcem sa spýtať, ako ste ich prali. Trochu nerozumiem že v mori nič a potom vo vode ich v umývadle v pohode vyperiem a vezmem na druhý deň?