Meno pre dievčatko - Hana verzus Adriana

cavokjanka
21. jan 2018

Prosím o váš názor - páči sa Vám viac meno Hana alebo Adriana?

kacicka248
21. jan 2018

@cavokjanka za mna Hana...ja som chcela dat ale nakoniec mame chlapceka...teraz je to meno zase dost rozsirene....Mne sa paci este Anna..len skoda ze kazdy bu ju volal Anicka a nie Anna 😁

andrejandy
21. jan 2018

Rozhodne Adriana

juliktomik
21. jan 2018

Isto radsej Hanka !neznašam meno Adriana😖😖😖otrasné nikdy by som take nedala🙄A este vsetci vzdy ju budu volat Aďa no hruza!!!!

paolas
21. jan 2018

Moja kolegyňa sa volá Adriana a aj svojej dcére dala také meno.Mne sa veľmi páči.Urcite viac ako Hana.Volame ju Adriana a keď sa bavíme o malej tak o Adke

livuska124
21. jan 2018

Za mňa Hana 😊
@kacicka248 v rodine máme Annu a všetci ju voláme Anna, ako si želali jej rodičia... Tiež nechceli oslovenie Anička. Každý si zvykol na meno Anna, nikto nezdrobňuje 😉

andulka126
21. jan 2018

Ja sa volam Andrea a sorry ale nemam z toho komplexy, ze ma niekto vola Aďa, nedam sa kvôli tomu premenovať,predsa daleko horšie mená davaju, a Hanke sa neda povedat škaredo však?, Hana je veru krásne povedane😀, a podla mna je kazde meno pekne pokial sa pekne povie..

andulka126
21. jan 2018

@cavokjanka podstatne je ake chcete dať meno vy, za mna by padlo určite Adriana😊

marina24
21. jan 2018

A co si zaspala dobu?aj jedno otrasne a druhe este horsie..nerob to svojej dcere...cista katastrofa s vyberom..zober kalendar do ruky a listuj! Ako sory,ale v dnesnej dobe dat meno hana?sak sa jej vsetci budu smiat...dokonca my sme mali v triede annu.a kazdy ju volal sprosta hana...a nikto jek v zivote nepovedal hanka...mysli aj na to ako ju budu cely zivot volat,tvrdo to znie a skaredo..a adriana je tiez hrozne,kde si rieto mena vypriadla?

lilyianka
21. jan 2018

@cavokjanka za mna urcite Hana, to meno sa mi paci
Adriana nie, tuez sa mi nepaci, ze ju budu volat Ada...

@marina24 to uz je len nazor....za to, ze tebe sa nepaci ani jedno z tych mien, neznamena, ze sa nepaci niekomu inemu.....a podla teba ma z akych mien vyberat? Sofia? Sara? Jessica?

marina24
21. jan 2018

@lilyianka je na kazdom,co za meno vyberie, v dnesnej dobe sa priklanam skor k medzinarodnym menam,ako mam napriklad ja, a to mi bolo dane pred 25 rokmi, a nie urcite sarah ani jesica, su ine nadherne mena, ktore su aj v nasom kalendari, ale treba mysliet skor na to,ako ju BUDU VOLAT a nikto v zivote im nepovie," adrianka, alebo hanicka",deti budu trpiet iba, nic viac...podla mna katastrofalny vyber mien...a ked si neviem poradit so slovenskym kalendarom,kuknem cesky..🙂 je moznosti,len treba chciet vybrat...a nejst slepo za niecim,co uz davno je v pase..A ta hana teda istotne nie, to uz ako je bonus najvyssi...sice sa tak volala aj moja prababicka,ale vtedy to bolo v mode na zac. 20.storočia,ale nie teraz preboha

livuska124
21. jan 2018

@marina24 presne ako píšeš ...je na každom, aké meno vyberie...a nehnevaj sa, v dnešnej dobe by som čakala, že ľudia sú už natoľko uvedomelí, že niečo také ako dehonestácia iných mien (resp. vysmievanie sa, či nazývanie mena otrasným) nebude existovať. Ak deti volali tvoju spolužiačku sprostá Hana, nesvedčí to nič o konkrétnom mene, ale o vychovaní a inteligencii detí, ktoré sa jej posmievali.

marina24
21. jan 2018

@livuska124 mne je jedno,ake da zakladatelka meno dcere, len hovorim, to co si myslim a vyjadrujem svoj nazor, mam ho iny, mne sa tieto mena teda absolutne nepacia, ani jedno, a nikoho som este nepocula inak povedat zenam,ktore nosili meno hana,adriana, iba "hana a ada", a to nie je pekne pre nikoho. Treba sa zamysliet nad tym, ze to ideta bude cely zivot zit s tym menom a bude coraz hrosia doba- deti sa budu viac a viac posmievat a robit narazky,a treba vybrat mena, ktore sa nedaju povedat skaredo..nemam rada mena,ktore sa daju povedat skaredo, ved uz iba to hana znie tvrdo a hrubo,ale je to na zakladatelke..to len moja rada, ze nech sa zamysli nad tym,ako ju budu asi volat v skole, a aj v zivote...

marina24
21. jan 2018

a nikoho mena nedehonestujem, ak si tym myslela mna, vravim,ze moja prababka sa nazyvala hana, tak by som to meno nedehonestovala,ale to meno proste je uz storocie za opicou...su ine prekrasne mena

livuska124
21. jan 2018

@marina24 ale veď tvoj názor ti nik neberie, ani mne sa nepáčia všetky mená...každý má iný vkus ...ale napísať, autorke či zaspala dobu a jedno meno otrasné, druhé ešte horšie ..na to som narážala...hlavne, keď autorka už zjavne vyberá z týchto dvoch mien...to radšej nenapísať nič....

meandbaby
21. jan 2018

Radsej by som si vybrala sama, byt tebou. Hlavne, ze sa vam paci.

janka307
21. jan 2018

Obidve mená su pekne,záleží aj od priezviska.urcite vyberies to najlepšie a ani sa pozastavuj nad hlupymi komentármi niektorých mamičiek... nemusíme sa vsetci opicit po Amerike ci iných zahraničných menách...mame krasne aj nase slovenské mená,uz som davno nepočula ze by niekto dal aj napr.Katka,Zuzka a pod. My máme susedov,ktori dali dcerke meno Hanka a teda je to velmi pekne meno 😉

vroni
22. jan 2018

Mne sa pacia obidve, ale dala by som skor Adrianu, Haniek je dost vela.

zavana
22. jan 2018

Hana je krásne meno a ešte viac sa mi to páči, keď sa nehovorí zdrobneninami :-ň

meandbaby
22. jan 2018

@marina24 prave Hana dost leti tak, ako Nela.

adriana299
6. feb 2020

@marina24 no to je komentár za 100 bodov..ironicky myslené samozrejme

zuzkalujza
6. feb 2020

Hana je krásne meno, hneď by som dala 🙂

lara1408
6. feb 2020

Hana ❤🌸🥰

marika39
6. feb 2020

obe sú pekné, ja mám sestru Adrianu , voláme ju Aďa , niektorý Adrika, mne osobne sa veľmi páči Hana🙂