Meníte zimné paplóny za letné?

sc4ramouche
30. jún 2016

Prosim o radu. Zena tvrdi ze treba v lete menit paplony za letne. Nikdy som to nerobil🙂. Menite zimne paplony za letne? Kupovat celorocne alebo ma vyznam investovat do letnych a menit ich podla sezony?

vika35
30. jún 2016

menime ved by som sa uvarila, pokial je prilis teplo spavam iba pod navlieckou.

pribinak
30. jún 2016

zena ma pravdu!

simsalabim
30. jún 2016

@sc4ramouche urcite menit... ani by ma nenapadlo sa parit pod zimnym paplonom. Celej rodine sme ich vymenili za letne este niekedy v aprili.... Ale ty ked chces mat zimny, tak maj...a ostatnym nech zena vymeni za letny. A kazdy bude spokojny.

iconka
30. jún 2016

my mame take dvojvrstvove, na leto staci jedna vrstva a na zimu sa spoja dve. Umrela by som teraz pod zimnym. Este mam aj na zimu hrube plachty a flanelove navlecky a leto tenke plachty a tensie navlecky. Daj na zenu, chce vam dobre ;)

sc4ramouche
autor
30. jún 2016

@pribinak tak toto plati vseobecne🙂)

miku1
30. jún 2016

@sc4ramouche Nemenim paplony. Cely rok spime pod letnymi. V zime akurat pouzivam flanelove obliecky.

butterfly333
30. jún 2016

@sc4ramouche aj ja mením za letné v lete ale nieje to nutne každý spí pod takým ako mu vyhovuje,

pribinak
30. jún 2016

@sc4ramouche jasneeeee ;))

prasiatko30
30. jún 2016

My nechavame na leto len plachty 😄😄😄

ivett1
30. jún 2016

máme dvojvrstvové, takže v lete len dáme dole jednu vrstvu (tú hrubšiu) 🙂 ... ak nebývate niekde pod Tatrami, resp. v chladnejšej oblasti, tak určite meniť, inak by sa nám zle spalo - v takom teple... 😉

oli18
30. jún 2016

@sc4ramouche ty máš ale problémy 🙂 Prečo nedôveruješ manželke, veď to je ženská záležitosť. Čítam to svojmu, ktorý sedí vedľa a pozerá futbal a nechci vedieť, čo by ti odkázal 🙂

stardust
30. jún 2016

Netreba menit, pokial ti vyhovuje celorocne spat v zimnom alebo v letnom paplone. Ale to je uz na kazdom clenovi vasej rodiny, co kto preferuje. Ja si napriklad tiez nemenim...

h2
1. júl 2016

Každému, ako vyhovuje. Napríklad u nás to má každý inak: syn spí celoročne pod letným, muž v lete pod letným, v zime pod zimným a ja mám zimný celý rok (na dovolenke v krajinách, kde dávajú na postele na zakrytie len plachty, sa nikdy dobre nevyspím 😒 )

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz