Meníte účesy?

maminkajanka84
9. nov 2017

Ahojte maminy, chcem sa spytat na Váš názor .
Momentálne mám dlhé vlasy ale hoc kedy postretnem pekny krátky učes, tak mam chut zmenit to,striedate krátke a dlhe vlasy?

bosoriak
9. nov 2017

@maminkajanka84 nestriedam, lebo s dlhymi vlasmi vyzeram hrozne 😀 striedam kratke, kratsie a uplne najkratsie.

maminkajanka84
autor
9. nov 2017

@bosoriak a mozes aj foto?

lilyianka
9. nov 2017

@maminkajanka84 ja len dlhe...kratke mi nesvedcia...ale ked uz mam kusok nad zadok vlasy idu dole....teraz som cerstvo ostrihana a mam to cca 10cm pod plecia

nina19833
9. nov 2017

@maminkajanka84 cez leto mám väčšinou kratšie a cez zimu si nechávam dlhé. Takže môžem napísať, že striedam aj keď nie až tak moc viditeľne 🙂

deti95060810
9. nov 2017

keby som mala krátke vlasy tak vyzerám ako s trvalou...😈 Takže či chcem, alebo nie nosím polodlhé - sú menej kučeravé, viac menej vlnité...Už som sa s tým zmierila že rovné nebudú nikdy....☹

1bambinko1
10. nov 2017

Myslím, že krátky účes ti pridá pár rokov :( Ale ak to chceš skúsiť tak kľudne, sú to len vlasy, tie časom zase dorastú 🙂

maminkajanka84
autor
10. nov 2017

@1bambinko1 mne ubrali kratke vlasy ,no mam vlnite vlasy tak sa to taksie upravuje

bosoriak
10. nov 2017

@maminkajanka84 Foto nedam, ale uz som mala snad vsetky obmeny ucesov V. Beckham, nie ze by som bola volaky maniak, ale som podobny typ - aj nizka, aj farba mi taka sedi, aj typ tvare mame rovnaky (len ja mam vyrazne menej penazi a casu na make-up 😀 ).