Mazda CX30

lauraa107
27. sep 2024

Ahojte, zaujimalo by ma či tu niektorá z vás ma Mazdu CX30. Plánujem si ju o polroka kúpiť ako moje prvé väčšie auto, keďže doteraz som zvyknutá na moje malé a bojim sa, že mi bude prilis veľké, keďže ja nie som nejaký expert v parkovaní a celkovo sa bojim že mi bude široké a veľké ale chcem zmenu a SUV sa mi celkovo dosť páčia. Máte ho niektorá? Bolo ťažké si zvyknúť alebo dá sa?

vkatush
27. sep 2024

@lauraa107 mama si kúpila pred vianocami tuším, mala ju ani nie rok, ale vymenila za iné (úplne nová a viackrát museli servisovať, stále sa niečo vyskytlo).

Čo sa miesta týka, mne sa zdala malá (sedenie vzadu a kufor), vpredu okey. A celkovo veľkosť s parkovaním nejak problém nebol, hlavne tie nové sú veľmi inteligentné, mala aj s kamerou, ale ona radšej parkovala "sama". No vošla sa kľudne všade.

tundra
27. sep 2024

@lauraa107 nemam ziadnu skusenost s mazdou,ale nezda sa to byt,velke auto. Pozri aj Toyota Yaris Cross😉

robertoo1
28. sep 2024

@lauraa107 vôbec to neni veľké auto kľudne si ho kúp a budeš veľmi spokojná keby si potrebovala podrobností kľudne napíš správu