Matrace z Jysku - skúsenosti

ketrin582
13. aug 2017

Ahojte baby.
S priateľom prerábame dom a taktiež plánujeme bábätko.
Chcela by som sa opýtať či máte skúsenosti s matracom z jysku Gold F35 Dreamzone.
A čo mi odporúčate mám kúpiť celý matrac 160x200 alebo 2x 80x200 ???
Podľa mňa ako pre pohodlie búbútka ak bude spať sem tam medzi nami bude lepšie celý ale celá rodina ma presviedča že delený je ľahšie manipulovateľný.

Ďakujem.

lilyianka
13. aug 2017

@ketrin582 ci jeden alebo dva matrace zalezi len od vas 2...my sme mali jeden velky,ale ked sme kupili novu postel kazdy z nas si kupil novy matrac,pretoze ja kvoli krcnej chrbtici potrebujem tvrdy a muz potrebuje stredne tvrdy....ohladom spominaneho matracu ti ale poradit neviem...treba lahnut a vyskusat...my mame z ikei a tam je dobre,ze ho mozes tusim 90dni skusat a ked ti nevyhovuje prinesies a vymenis za iny

danalop
14. aug 2017

No asi máš pravdu, že ak bude bábätko sem tam spať medzi vami tak by ste mali lepšie keby bol ten matrac celý. Ale zase musíš si pozerať aj akú má ten matrac nosnosť. My keď sme kupovali matrace tak sme pozerali, že tie väčšie majú nejakú nosnosť do 120 kg, čo je pre dvoch dospelých ľudí dosť málo podľa mňa, preto sme vlastne kúpili dva oddelene tie mali každý nosnosť 100 kg. Ono jasné, že keď sa prekročí tá nosnosť tak ten matrac sa hneď nerozpadne ale má kratšiu životnosť ako keď sa nosnosť dodržiava

sisaka
14. aug 2017

@ketrin582 ja už pekných pár rokov spávam na manželskej posteli s jedným matracom, už som aj zabudla, že na Slovensku môže byt posteľ s dvomi. Osobne by mi to nevadilo, keby vedľa mna spával cudzí človek, ale mat predel uprostred postele je nepohodlne a nepraktické zvlášť keď tu posteľ zdielame s manželom. taktiež mame len jednu perinu...
Mat 2 matrace koli tomu, že sa lepšie s nimi manipuluje je trosku divný dôvod, však to nie sú stoličky, čo sa v kuse odsúvajú, zasuvaju a pod.