Máte šťastné alebo zlé obdobie?

veto2
10. feb 2023

Ahojte len tak ma zaujíma ako na tom ľudia sú. Máte šťastné alebo zle obdobie?

mikadooo
10. feb 2023

@veto2 šťastné. Už tak cca 20 rokov 🙂.

laila22
10. feb 2023

@veto2 normálne. Ale asi momentálne aj stastne.. teším sa z každodenných malickostí, objednala som dovolenku. Teším sa na leto. Na výlet čo má onedlho čaká. Teším sa, že sme všetci relatívne zdraví.. Nikdy nie je tak zle, aby nemohli byť horšie...

veto2
autor
10. feb 2023

@mikadooo to je super postoj 🙂

bessie12
10. feb 2023

@veto2 teraz mam celkom dobre obdobie. S priatelom sa aktivne bavime o svadbe, tak si myslim, ze sa nieco chysta 🥰 ale necham sa prekvapit. Inak sa tesim na dovolenku. Opat po pol roku pojdem na Slovensko za maminou 🙂

canerko
10. feb 2023

Momentalne dost zle,prisla som zo synom z nemocnice,dostal streptokoka aj šarlah zaroven,kym najmladsi ma kiahne.Takze uz tri tyzdne som v hnackach,zvracaniciach,teplotach.Velmi ma trapi ked su chory,najradsej bi som vytrpela umiesto nich ja vsetko.A este vcera sme mali take hnusnejsie zemetrasenie a to sme este velmi pod zlym dojmami kvoli Turecku.Este najmladsi sa zlakol tak sme ho tesili ze to kamion presiel len uz sa oklamat neda.Vsetko tam nam pripomina to co sme si prezili pred dvoma rokmi.Mam aj rodinu v Turecku aj ked nije v tej oblasti ale aj tak,mislim na nich.Takze mam dost tazke obdobie,lenze optimist som a dufam ze vsetko prejde

pinkgirl
10. feb 2023

@veto2 mám zlé obdobie, v robote je to od novembra na figu (a to som veľmi mierna vo vyjadrení), doma sa tiež furt niečo deje a nie je to ako by som si priala...

veto2
autor
10. feb 2023

@canerko áno keď sú detičky choré je to veľmi ťažké

veto2
autor
10. feb 2023

@pinkgirl to chapem

veto2
autor
10. feb 2023

@canerko bývate v zahraničí?

pinkgirl
10. feb 2023

@veto2 mám pocit, že ja idem jedným smerom a ostatných tlačím so mnou, pritom oni o zmenu nestoja, hoci sa tvária inak. Skrátka čuram proti vetru. A aj keď sa na 2-3dni niečo zmení, ďalší víkend som tam kde predtým🙁.

mima172
10. feb 2023

Veľmi zlé... A zrazu vnímam všetky doterajšie "problémy" ako čisté banality. Detské chorôbky, peniaze, práca... Všetko, kde nejde o život je nič.

veto2
autor
10. feb 2023

@pinkgirl rozumiem. Ak sa o niečo snažíte a nevychádza to.

veto2
autor
10. feb 2023

@mima172 áno zdravie je najdolezitejsie.

dejka77
10. feb 2023

Aky osoh ti prinesie odpoved na tuto otazku?

veto2
autor
11. feb 2023

@dejka77 popravde sa iba tak pytam. Nie je v tom nič zle.

apolka77
11. feb 2023

@veto2 chcela som napísať ani šťastné ani zle, že také nemastne neslane, nedostatok tepla a slnka má fakt unavuje. Ale záleží na uhle pohľadu hneď som si spomenula na ľudí v Turecku kde bolo zemetrasenie alebo kde Rusi hádžu bomby a hneď si pomyslím že sa mám veľmi dobre.

belaanabela
11. feb 2023

@veto2 ako za mňa,osobné zimné mesiace nemusím ale ako v pohode...gaučing,relax,TV a šťastie alebo zlo neverím,akosi to urobíš tak to máš - a áno deje sa mi i zlo🙈🙊🤷 a o Tom je tento pozemský život ❤️

estrella5
11. feb 2023

Ako v čom 🤷‍♀️ Niektoré veci v živote ma fakt serú a trápia, niektoré ma zas extrémne tešia a robia mi radosť 🙂

kikokrupanek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasitimi17
11. feb 2023

Šťastné ☺️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erika237
11. feb 2023

@veto2 zle

hennyinnsbruck
11. feb 2023

Dobre ..po 6 tich rokoch rozchod , citim sa volna ,stastna , kludnejsia ….

gladys_07
11. feb 2023

Stastne. Jedine co ma “trapi” je strach ze sa nieco zmeni, pokasle.

Jaj a este 15 kil keby som schudla bolo by super

scila
11. feb 2023

@veto2 nič moc. Hovorím si, že mám byť rada, že nie je horšie, ale minulý rok sa toho toľko pokašlalo a problémy naďalej trvajú, že šťastná nie som.
Ale u mňa je zima vždy také negatívnejšie obdobie, dúfam, že jar so sebou prinesie nádej..

jamka1322
11. feb 2023

Neviem kde zacat 😁
Starsi syn v horuckach, mladsi kasel sopel, ja mam obri herpes na ustach, v robote vypadli dve, tak tahame , cakam na vyplatu ako sol a vcera mi prisla zo sudu ziadost o rozvod. Nastastie viem ze vsetko je docasne a tieto "zle" udalosti ktore sa stretli v jednom case mi ukazu cestu k lepsim zajtrajskom 😉 drzte sa dievcata

7miriam77
11. feb 2023

Ja mam relativne šťastné obdobie, no kazi mi ho zima, ktorú fakt nemam rada, takze ja cakam, kedy uz konecne zmizne sneh, otepli sa a budeme sa vyhrievat na slniečku. No tesim sa hlavne tomu, ze sme zdraví...🍀🍀🍀

canerko
11. feb 2023

@veto2 Ano v Chorvatsku,som cudzinka a po rozvode som zo Slovenska aj z detmi odisla do Chorvatska.

majlo1234
11. feb 2023

Narocne, ale velmi stastne

marsmykkok
12. feb 2023

No ja by som povedala, že od decembra 2019 zlé. Stali sa aj veľmi zlé veci, aj zlé veci čo sa časom vyriešili. Ale stále kopa maličkosti sa deje čo ma ťahá dole a plus sa mi nedarí posunúť dopredu.