Máte skúsenosti so spoločnosťou Zaren?

anicka1990
20. apr 2021

Ahojky všetci máte skúsenosti s touto firmou ??

xantipkaaa
20. apr 2021

@anicka1990 ja som robila pod ich dcérskou spolocnostou.

natyreggae
20. apr 2021

@anicka1990 áno máme od nich matrace🙂

palisko
20. apr 2021

@anicka1990 Áno, treba byť pri predvádzačke opatrní. Keď nás prídu náhodou navštíviť, tak ma tety moc radi nemajú, vždy ich vyargumentujem do zúfalosti.
Ale tak zas keď ma presviedča na čističku vzduchu za 3,500 eur a že mi spraví fantastickú cenu za 2,800 tak až tak na hlavu padnutý nie som. (ceny sú cca, ale bolo to približne +- tak) normálne ma rozosmiala, tak som zobral tablet a na nete som jej za 5 minút našiel čističky s podobnými parametrami do 200 eur.
Matrace sme objednali svokrovcom, už ich naštastie vrátili. Vyležali sa veľmi rýchlo.
Alebo vyhrievacie podložky. Teta ma presviedčala, že je to na moje problémy super, pritom práve teplo na to nesmiem. A samozrejme cena.
Ale zas sme boli spokojní keď nám boli nastaviť plastové okná. To urobili dobre. Je to ich nejaká dcérska spoločnosť. Ale to že ich urobili dobre je tak všetko. Cena za servis bola vysoká. Viac si to nedáme urobiť.
A už dávno nám nevolali, ktovie prečo?

xantipkaaa
21. apr 2021

@palisko no, s oknami ste sa dali "osuskat" a volať budú. Nebojte sa

sorin
30. jan 2022

@palisko klamete. Vôbec nestoja tolko tie čističky, stoja okolo 1300Eur a to na 200m2 čo je pekné.
Matrace máme 6 rokov a vôbec niesu vyležané a stále v záruke, mamka má ich matrace už 18 rokov ešte keď boli medivit a stále sú ok. Môj muž je zápasník a má 125kg. Matrace si pochvaluje a za 6 rokov pri jeho váhe nevydržalo zatial nič iné

jolanasabolova
26. mar 2022

Ma niekto filter na vodu Futuro Aqua?Aka bola cena vyrobku?

zuziklc29
3. máj 2022

@jolanasabolova zdravím. U nás bol včera pan a objednali sme si cisticku vody do domácnosti hlavne kvôli dcérke. A nakoľko je tu tvrdá voda. Tak uvidíme keď to pride

janago
5. máj 2022

@xantipkaaa a už nerobíte.....sú to klamári či podvodníci či ako.Dakujem

janago
5. máj 2022

@zuziklc29 dobrý,chcem sa opýtať,mi sme dnes objednali....čítali ste dáke recenzie ja sa neviem dopátrať.. či tak na čističku.....ešte stále ju chcete.... ďakujem

zuziklc29
5. máj 2022

@janago áno. Donesú nám ju v stredu. To je na vodu. Mate 14 dní na vrátenie ak sa Vám to nebude pacit

alenpolak
20. aug 2022

@zuziklc29 Dobry den. Mozem sa opytat, ci pouzivate cisticku vody a ako ste spokojni? Dakujem velmi pekne za odpoved

zuziklc29
20. aug 2022

@alenpolak dobrý deň používali sme ju cca asi týždeň. Ibaže manžel je naučený na iný druh vody. A dcérka má ešte stále dojcensku. Tak sme to vrátili

janabelicova1
26. sep 2022

Dobrý deň prosím Vás máte niekto skúsenosť s Futuro Aqua čistička vody

maninka1974
3. nov 2022

@janabelicova1 boli u nás včera nepresvedčil nás cena 1500 e dat je veľa... Tie ich testy dali sme normálne našu vodu otestovať potom inú povrchovú zlu... Ukázalo to rovnako s malou odchýlku obidve boli vhodné na pitie aj tak ponúkal... Neveríme tým testom

nikol_l
11. máj 2023

@xantipkaaa Dobrý deň, na akej pozícii ste pracovali prosím? Boli ste spokojná? Ak niečo, tak prečo? Budem vďačná za každú info. Naskytla sa mi príležitosť práce u nich, tak si chcem porovnať plusy/mínusy🙂 ďakujem