Máte skúsenosti s touto kuchynkou pre chlapca?

lin_da_
17. jún 2019

Ahojte, mate niekto skusenost s touto drevenou kuchynkou? https://www.mackoviahracky.sk/drevena-kuchynka-...
Chcela by som ju kupit synovi, nema ju niekto doma a dat recenziu? Dakujem

loliki
17. jún 2019

Vyzerá pekne, ale myslim si, ze sú aj lacnejšie.

90909
17. jún 2019

Ja som pre chlapca kupovala tuto https://www.minilove.sk/produkt/drevena-kuchynk...
Mne sa velmi pacila, ale co viem tak ju moj ocino dost dlho skladal😀 Ale sme s nou spokojni

kristiii
17. jún 2019

@lin_da_ na to že píšu, že je vhodná do 8 rokov mi príde dosť krpata, som zo srandy merala môjmu 9-rocnemu a pracovnú dosku by mal tak nad kolená 😄

lin_da_
autor
17. jún 2019

@90909 ano aj ta je velmi pekna, videla som ju aj nazivo. Len ta janod mi pride pekne farebna. Takze dlho bola skladana? 😱

lin_da_
autor
17. jún 2019

@kristiii 😂 tak to som nemerala, moj ma 15 mesiacov, takze som to chcela na skorsie varenie. Ale asi nez teda vyberiem budu aj Vianoce 😂

lin_da_
autor
17. jún 2019

@loliki aj napriek tomu, ze vydava zvuky, svieti a ma 7 doplnkov? Viem, ze je asi drahsia, ale znacka Janod ako taka je z tych kvalitnych a asi to nebude nejaky “cinsky zavadny” produkt. Viete nejaku drevenu kuchynku za dobru cenu odporucit? Dakujem

loliki
17. jún 2019

@lin_da_ vy ste mali akú kuchynku ked ste mali 15 mesiacov?

annamaria4
18. jún 2019

kirasna je, ako osobne si myslim, e sa malemu bude moc pacit, o tom nejak ani nepochybujem. pri takychto veciach sa podla mna kvalitnejsi produkt oplati, kedze fakt aj potrebujes, aby nieco vydrzala

lin_da_
autor
18. jún 2019

@loliki tak urcite nie takuto, aj ked by som isto taku prijala 😃

kristiii
18. jún 2019

@lin_da_ tak kuchynka vypadá super, o tom pokoj, podľa mňa ani cena nie je taká hrozna, keď si vezmeme, že napr. jedno väčšie lego pre starsie dieťa stojí kľudne aj 150, s týmto sa predsa drobec určite vyhrá. Ja som si len nemohla odpustiť poznámku na margo výrobcu, ten asi ešte 8 ročné dieťa naživo nevidel 😂 ale do tých štyroch dajme tomu sa zabaví

momoqui
18. jún 2019

@lin_da_ janod ma krasne vyrobky aj kvalitne

momoqui
18. jún 2019

@lin_da_ pre chalana je fajn aj ta z ikea

lin_da_
autor
18. jún 2019

@kristiii ano asi to ani nie je pre deti 8 rocne, tie uz mozno zaujima uplne nieco ine. Ale mate pravdu, lego stoji vzdy okolo 100 eur take co uz deti zaujima a vedia sa s tym zabavit. Takze asi investicia do kuchynky sa oplati. Pomohli ste mi 😉

vinifera
13. aug 2019
vinifera
13. aug 2019

@lin_da_ odporucam ikeacku