Máte skúsenosti s nosením parochne?

ladyelsa87
25. jún 2019

Babule prosím Vás máte niektoré skúsenosti s nosením parochne? Ktorý obchod by ste mi odporučili? Veľmi by mi pomohlo keby sa tu nájde nejaká kočka s ktorou by som o tejto téme mohla podiskutovať 🙂

ildiko36
25. jún 2019

@ladyelsa87 ahoj ja sice nenosim parochne ale som vydela v Prahe jeden obchod .Som v nemecku ale 1ho.jula cestujem cez Prahu môžem ti kontakt zistit.mali celkom pekne na vyber.
Keby si schela pokecat o teme kludne mi napis internu postu..som zdravonik

sweetyna
25. jún 2019

@ladyelsa87 hehe ja som si objednavala z ali. Ale to len tak na take akcie halloween a tak, ale ty chces asi take normalne so zivych vlasov?

sisa_s
25. jún 2019

Nemam skusenosti, ale tento obchod som videla v BA 🙂 https://www.parochne.sk/stranky/kontakt.html

simca06022011
25. jún 2019

ja som na nete tiez nasla len BA. V zdravotnickym predajniach teiz maju kadeco.. a objednala som si jednu z ALI. Ale proste to nasadenie, pouzivanie.. na to treba asi instruktaz :D ja na to nemam nervy... jedna prisla z ali ako umelina, vobec nic moc, druha je super.. ale ma to neskutocne vela vlasov, ja ked si to dam na hlavu tam mam hrivu do pol chrbta a pocit 50kilovej hlavy..

simca06022011
25. jún 2019

Inde som nic nenasla kde by s niecim takym vedeli poradit anebodaj poskusat.. ukazat, upravit... lebo ajt o je dost, tu parochnu dostrihat do nejakeho tvaru ked kde tu nieco trci :D

tumira
25. jún 2019

vies co, osobne parochnu nemam, ale svokre sme boli kupovat cez lekaren. tam nam dala katalogy a vedeli sme si vybrat aj vyskusat pred tam, ako sme jej nejaku uz naozaj vybrali

adelakom12
25. jún 2019

mas na mysli na kazdodenne nosenie alebo taku fancy parochnu, ktoru vezmes do mesta raz za cas ? Lebo podla mna take, čo mas na kazdodenne nosenie, nemusia byt tip top na hlave, nepotrebujes ani lepidlo ani urobiť čisté edges, ale ked ideš na "disku" haha:D tak samozrejme, potrebujes ju upravit, aby ti nespadla ani nikto neodhalil, ze je parochna, cize pozeraj vzdycky na ten stred ked kupujes parochnu, takisto ako je presita, aky typ vlasu to je, či nevyzera lacno.. a potom este je dobre, ked si urobis tie take malicke" vlásky" okolo hlavy, vyzera to doveryhodne a ludia nebudu vediet povedat rozdiel. Taketo male detaily robia velky dojem 🙂 Vela o tom neviem, ale aspon toto co ako-tak viem.

vlasica19
28. jún 2019

@tumira Nemala problem s tym, ze by jej nesedela? S kamoskou sme vyberali, napokon sme vybrali, kopu penazi dala za nu, ale aj tak ju nenosi lebo ma furt pocit akoby jej padala, sukala sa hore :-/

ladyelsa87
autor
2. júl 2019

@adelakom12 na každodenné nosenie zo zdravotných dôvodov :( som z toho zúfalá, tak som sa chcela poradiť ohľadom nosenia...

ladyelsa87
autor
2. júl 2019

@ildiko36 ďakujem za odpoveď. Bližšie mám Bratislavu, takže zájdem tam a snáď niečo vyberiem a verím že mi tam pomôžu s tým ako to nosiť a podobne...

ladyelsa87
autor
2. júl 2019

@sweetyna zo živých asi nie, skôr z umelých ale nie na halloween ale žiaľ na nosenie...

simca06022011
2. júl 2019

@ladyelsa87 potom napíš, zvedavá som 😁 ono na YouTube je strasne veľa videí, dajú sa aj objednať online ale najskôr sa to musí človek naucit, čo s tým a ako 😁

salonka22
31. aug 2019

@ladyelsa87 ahoj, nasla si nakoniec nieco?

permanentka
18. nov 2019

Tak ako zohnala si? Ja mam kúpenú z www.svetparochni.sk za mňa spokojnosť, no nemám skúsenosť z inými takže neviem porovnať ale títo majú super ceny a doprava nie je prehnaná ako u niektorých eshopov.

lenunik29
14. jún 2021

Máte niekto skúsenosť stalo sa mi ze mi kaderníčka zničila vlasy tam som musela ostrihať dat vlasy po krk a idem na parochňu zo živých vlasou chcela som sa poradiť že či to nespoznát že to mám ďakujem

gevart
23. feb 2022

Devcata!v žiadnom prípade by som už nekúpila parochňu v obchode aj na stránke parochne.sk Pan je milý kým sa u neho nekúpi parochňa!v prípade problému už vás zablokuje,neodpisuje!zakupila som parochňu za 230 e Ellen Wille,rozpadol sa silon na ktorom upevnené vlasky po 5 natiahnutí na hlavu! Pýtam sa čo mám urobiť !tak mi ju pošlite ,poslane🤕 on sám ohodnotil a odpísal :vy ste ju poškodila a finito.Volala som do Nemecka do firmy oni vravia že on je distribútor musí najst a ponúknuť možnosť aby parochňa bola použiteľná !on nič.Takze to je skúsenosť s predajcom parochňa.sk a parochňou Ellen Wille

permanentka
23. feb 2022

@gevart ty kokso 😲 uz som raz pocula o takomto pripade od nich, nikdy viac. ja mam overeny eshop s parochnami, nesadla mi farba, vratila som a do 3 dni mi poslali platbu za nu

salonka22
26. feb 2022

@permanentka cauko, a stale objednavas zo svet parochni alebo z ineho?

permanentka
26. feb 2022

@salonka22 áno, neskúšala som už inde keďže tu som spokojna