Máte skúsenosti s matracom z JYSKu?

andyja15
18. jún 2020

Ahojte, chcem sa spýtať,či máte skúsenosti s matracmi s JYSK.Ci sa tam dajú kúpiť fakt dobré matrace,ak áno budem rada keď napíšete s ktorým ste spokojný (jne) alebo treba fakt vyberať do značiek ako Dormeo a podobne... Ďakujem

brigit8
18. jún 2020

@andyja15 ja by som tam veru už nekúpila, kupovali sme približne v rovnakom čase my(2x 80), sestra(2x80), svokra (160). Mne a manželovi sa prelezali do 3m, svokre do roka a detto aj sestre. Neboli to lacné matrace 1 ks stal nad 120e. Ja by som veru už nekúpila, tak isto ani nábytok.

andyja15
autor
18. jún 2020

@brigit8 a aké máte teraz?

emilka_1
18. jún 2020

@andyja15 my máme dva matrace GOLD F35 DREAMZONE, jeden stojí 400€, ale je perfektný. Je pevnejší, tvrdší, máme ho asi 2 roky a zatial vôbec nie je prelezany. Treba ho otáčať občas, plus treba mať aj kvalitné rošty.

brigit8
18. jún 2020

@andyja15 ešte spomeniem že to boli pruzinove. Ja mám IKEA pamäťovú penu už 10r veľmi som spokojná a manžel má tropico tiež 10r , stále sú ako nové. Pruzinovy by som už nikdy nekúpila

brigit8
18. jún 2020

@emilka_1 otáčali sme pri každom prezliekani prádla a tiež to bola trieda gold, neviem už ktorá. A rošty sú základ, samozrejme. Máme lamelové s nastaviteľnou tvrdosťou. Odvtedy už nemáme problém. Matrace sa prelezali cca pod lopatkami.

greta2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
greta2017
18. jún 2020

aj my mame z jysku 1 matrac za 350e a je UUUZASNY a na prilezitostne spanie do hostovskej sme kupili lacne za 140e a tie sa rychlo prelezali. Treba urcite investovat do dobrych matracov

lubka73
18. jún 2020

my mame flexyflex uz rok a su super na ten co mame bola akcia 1+1 ,tu este maju stale
https://www.najmatrace.sk/p/2195/memory-duo-coo...[51]=218

tatiana1329
18. jún 2020

Konkretne z jisk nemame matrace ale kupovali sme v sconto a maximalna spokojnost...

andyja15
autor
18. jún 2020

Ďakujem vám pekne, musím veru popozerať tie spomenuté,ja mám s Decodomu a otras 🙊 Pozdáva sa mi pamäťová pena, vždy dom taký chcela, hádam natrafíme na super matrace.

lenkasgt
18. jún 2020

My sme tam kupili najtvrdsi penovy tiez daky gold ale neviem uz presne ktory...bol to dvojmatrac stal 370, tvarili sa ale ze bol v zlave z 550 bolo to aj na blocku ale ja tomu neverim 🙈....po roku bol makky ako sracka s prepacenim, ked som si sadla a vedla polozila dieta zgulalo sa do jamy, nehovoriac ako priserne ma zacal boliet chrbat...ked sme ho sli vratit ani neprebehla ziadne reklamacia, predavacka sa najprv vypytovala, zaniesli sme ho ho do skladu dozadu a ked sme sa vratili k pokladni rovno nam vratili peniaze 😀 asi ho vracaju vsetci 😀 takze ja by som tam natrac uz urcite nekupila 🙂

andyja15
autor
18. jún 2020

@lubka73 tato ponúka sa mi veľmi páči,aj typ matraca, píšu, že záruka je 10 rokov, myslíš že to fakt ho zreklamuju po 9 tich rokov na prelezanie?

kittykat22
18. jún 2020

@andyja15 ja mam velmi dobry matrac z ikeii 10 rokov 😀 kupovali sme penovy matrac s pratelnym potahom a uplna parada. Kupili sme si novu postel z Nextu aj s pruzinovym matracom - nechali sme si doviezt z Anglicka a katastrofa. Teraz sme kupili z XXL lutz pruzinovy pre syna, cena priserna, a niesom spokojna. Next vyhodim a idem do Ikeii po novy penovy matrac. Na tom sa tak super prijemne spi

kittykat22
18. jún 2020

@brigit8 mozno mate z Ikeii ten co ja 😅 matrac Ikea Sultan - zivotny sen 😂

lubka73
18. jún 2020

@andyja15 netusim, my ho uz mame rok a nic mu nie je a hlavne sa nam na nom dobre spi, objednavali sme ho ku spalni u Kocisa v Style v BA , teraz tam davame robit aj detsku izbu a objedname ho asi aj malej aj ked nam teraz dala ponuku aj na lacnejsie matrace ceskej firmy Řešeto
https://www.dpv-matrace.sk/matrace/
na ten air mono

brigit8
18. jún 2020

@kittykat22 neviem, ktory mám, ale je ako masielko, prispôsobí sa celému môjmu telu a nebudim sa dolamana 😎 pri pruzinovom som chodila ako matoha

kittykat22
18. jún 2020

@brigit8 ano, presne. Ja som si myslela, ze pruzina bude upgrade. No, tak jedine financny v mojom pripade 😅

andyja15
autor
18. jún 2020

@kittykat22 a koľko vás vyšiel ten matrac s IKEA? Ďakujem

kittykat22
19. jún 2020

@andyja15 velmi malo. dajme tomu 150e. To bolo este ked sme nemali peniaze 😀 Ale bolo to 10 rokov spat. Idem buduci tyzden hladat novy Ikea matrac - tiez penovy 🙂 do druhej postele. Pre porovnanie, za ten z nextu sme zaplatili 700+e 🤣🤣🤣 Vypada to, ze cim vyssia cena, tym lepsi matrac, moc neplati.

amanta5
19. jún 2020

Výber matraca záleží od mnohých vecí. Daj si napr do google vyhľadať, uvidíš načo je potrebné myslieť, je to napr typ roštu, vek, prípadne zdravotný stav,...
Môžeš si kúpiť aj 400e matrac, ale ak ho nevyberieš správne, nebudeš spokojná.
My máme matrace z Matterasso a som veľmi spokojná 🙂 Ja s manželom ich máme už 8 rokov a sú stále ako nové...máme pamäťovú penu. Dcéry ich majú cca rok, ale s inými vlastnosťami a zatiaľ sú tiež super 🙂 PS: naše matrace stali do 200e/ks, ale cenu si presne už nepamätám.

ivkamivka
26. júl 2020

@amanta5 ahoj, vies ako sa vola matrac, ktory mate vy aj deti?

amanta5
27. júl 2020

@ivkamivka dcéry majú Matrac black magic. Ony majú pevný rošt a rošt je takmer na zemi, tak sme chceli aj hrubší matrac. Spí sa nich super aj mne, su tvrdšie ☺️
Naše su už nepamätám, bolo to dávno. Keď budem doma môžem ich pozrieť, či to nie jr na nich napísané 🙂

ivkamivka
29. júl 2020

@amanta5 dakujem krasne za odpoved, skusala som matrac black magic v predajni, tak nad nim rozmyslam

simona745
21. jan 2021

Prosím poraďte mi matrac kde kúpim dobrý pre syna 9rocneho ďakujem

lori76
19. máj 2021

@andyja15 prosím ta, aky mas z decodomu?