Máte skúsenosti s IPL Philips LUMEA?

bibka26
6. máj 2021

ahojte baby, ma niekto skusenosti s epilatormi na baze IPL ? ake mate skusenosti je to ucinne alebo ani nie a hlavne neboli to ? citala som ze v reklamach ani letakoch to sice nieje ale realne je to velmi neprijemny pocit ked ,,vystreli" ten zablesk je to bolestive ake su vase skusenosti ? oplati sa investovat ?

sisa_s
6. máj 2021

Pouzi lupu, stokrat sa to tu riesilo a vela babam sa to nechce stale opakovat 🙂

bibka26
autor
6. máj 2021

@sisa_s citala som ale o bolest tamnebola rec mna zaujima hlavne ci pri zablesku neje bolestivy pocit

denden77
6. máj 2021

@bibka26 skor je to take drobne stipnutie, pohoda 😊

sisa_s
6. máj 2021

@bibka26 bolest nie, v niektorych lokalitach (bikiny) to trosku stipalo, ale nic hrozne

pinaofina
6. máj 2021

@bibka26 bolesť ako taká nie, ako píšu baby vyššie, štipkanie, alebo prudké teplo az horúco, ale reálne by bom to nenazvala bolesťou.
Mne sa to osvedčilo na pazuchy - tam som sa niekoľko týžňov nemusela holiť a vyzerali dokonalo, potom ešte bikiny...nohy sa mi moc neosvedčili, lebo to bolo príliš zdĺhavé a neviem si predstaviť, koľko času by ma stálo dopracovať sa k takým hladkým nohám ako som mala podpazušie 🙂

jankasamulko
6. máj 2021

@bibka26 neboli to len mierne stipne pri bikinach. Benefity daleko prevysuju "bolesť". Za mna top. Ziadne zapalene chlpky, rastu pomaly a riedko, ziadne zarastene pod kozu.... Staci lumea na kabli, bez zbytocnych nastavcov

miirka123
6. máj 2021

@bibka26 žiadna bolesť mna iba na citlivých miestach napríklad v oblasti bikín a pod pazuchami tam to troska tak stipne ale inak vôbec nikde. Ani tvarové nastavce nepichaju

bibka26
autor
27. máj 2021

dakujem za vase skusenosti 🙂