Máte skúsenosti s bazar-pplux?

anjelik026
3. júl 2010

ahoj ma niekto skusenosti s bazarom pplux jedna sa o kociky ktore su na predaj v tomto bazare ???dakujem

mucinka15
3. júl 2010

Ahoj, ja mam odtial kocik kupeny a mozem len odporucit. pozri do mojho albumu aky som si odtial vybrala. kociky predava velmi prijemna pani Jarka. poradila nam vo vsetkom a aj vyber a ceny su super. ja som si kocik priviezla sama domov ale da sa objednat aj cez net. Ja pplux mozem len odporucit. s takou ochotou a prijemnym vystupovanim som sa uz davno nestretla. maju dost dobry vyber kocikov takze jednoznacne keby som este niekedy kupovala kocik tak len od tejto pani.

anjelik026
autor
3. júl 2010

ahoj dakujem za potvrdenie nie - skor vyvratenie obyvy aj mi sme si objednali bebetto magnum ale v inej tmavsej farbe ties bola mila super prijemna- stravili sme spolu vyse hodiny poukazovala vysvetlila proste super ale obava bola kedze to neni klasika obchod 😒 ale teraz viem ze mozem do toho uplne v pohode investovat tak este raz krasne dakujem-e 🙂

mucinka15
4. júl 2010

ahoj, kludne mozes hoci sa jej trosku oneskorili objednavky kvoli zaplavam. ale kocik uz mam doma, ja som si dala do albumu ten biely ale objednala som si sedo-pistaciovy tiez tmavsi lebo si neviem predstavit ako by vyzeral casom biely. takze kludne investuj, lebo co sa tyka reklamacii bola ochotna a mne dala zaruku az od januara 2011 hoci nase malinke pride na svet zaciatkom decembra. a kedze som kocik kupila dost skoro, ponukla mi, ze ak sa nieco stane vezme ho spat a vrati mi peniazky , ale ja dufam, ze nic sa nestane a uz sa tesim ako budeme s nim jazdit 🙂 🙂 🙂

anjelik026
autor
4. júl 2010

ano dnes som jej nacisto potvrdila objednavku plna verzia a farba sedo fialova tak uz iba cakat kedy pride a male sa bude vozit 😀 myslim ze bude super tak teda ti krasne dakujem v pripade ze sa nieco nebude nam pacit ci budu starosti s kociarikom sa urcite ozvem a povyzvedam 😅 teda sa drzte a kocik si naplno uzite

zuzkap2
4. júl 2010

@anjelik026 som rade,ze si si nakoniec kupila z tade kocik 🙂 a neboj urcite budes spokojna

anjelik026
autor
4. júl 2010

-zuzkap2-zuzi uz len vam treba faro pre drobceka a budeme kompletne 😎 a inac dakujem za ten typ predajne 🙂

zuzkap2
4. júl 2010

nemas za co 🙂 my sa tam chystame v auguste a urcite aj my budeme spokojny

timka91
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika060
13. mar 2013

Ja som mala aj mám troška obavy, lebo kočík mi ešte nedodali a meškajú týždeň. Ale verím,že sa ho dočkám.

monika060
22. mar 2013

Kočík už mám konečne doma a som spokojná. Priamo z poľskej výroby.

gabocka00000
10. apr 2014

Je to podvodníčka veľká, nekupujte si od nej nič. Peniaze zoberie, tovar nedodá a už sa neozve, nedvíha telefón, ak sa jej podarí dovolať, zavádza, vymýšľa si historky nepravdivé a vyhovára sa na iných. Peniaze nevráti. Neverte jej a nekupujte od nej nič!!! Dúfam že ju život potrestá, ako okráda a klame ľudí!!!!!

zuzkacs
30. apr 2014

Dobrý večer prajem všetkým. Chcem sa pripojiť k poslednému príspevku. Áno, pani M. z Tvrdošoviec, čo vlastní Pplux /predajňu kočíkov/, je veľká klamárka. O tom nehovoriac, že nám meškal kočík 5 týždňov /údajne kvoli dovolenkám/. Mali sme dostať k nemu fusak a rukávnik za zvýhodnenú cenu, ktorý samozrejme nedošiel a na peniaze sme čakali 5 mesiacov, kým nám ich vrátila /a to som musela pani M. opakovane volať a vyzývať ju, aby konečne tie peniaze poslala naspäť!!/. Na nešťastie - zlomil sa nám podvozok na kočíku. No a pani M. z Tvrdošoviec - ako obyčajne - nezdvíhala telefón. Keď som sa jej konečne dovolala, tak ma ubezpečila, že za 2 týždne sa mi ozve, lebo údajne má požičané dva podvozky iným mamičkám, lebo aj im sa kočík zlomil. A keď jej ich vrátia, tak vyreklamuje moj a dovtedy mi požičia iný. Pri rozhovore mi stihla povedať mimochodom, že má údajne pozastavenú živnosť a údajne kvoli prerábke obchodu... No neviem, čo je na tom pravda... A čuduj sa svetu, pani M. mi od vtedy nezdvíha telefón, okrem toho ho má už posledné 3 dni vypnutý... Takže vážení - ponaučenie - NEKUPOVAŤ OD PANI M. Z TVRDOŠOVIEC NIČ!!!!!!!

zitka1981
12. jún 2014

Ahojte. Tiež sa chcem pripojiť k tejto diskusii. My sme si na odporúčanie od pani z Tvrdošoviec kupovali kočík minulý rok v lete. Termín pôrodu som mala október. Faktúru som uhradila 9.júla 2013 s tým, že kočík mal prísť začiatkom septembra. To som akurát mala nastúpiť na materskú, tak si hovorím, že super, aj si ho v kľude poskúšam. Kočík mi prišiel deň po tom, ako som sa vrátila z pôrodnice, čiže 18.októbra... pani sa vyhovárala, vraj bola s dcérou v pôrodnici a jej dcéra syna odmieta a musí ísť na materskú ona... čo bol evidentne výmysel, podľa facebooku.... nehovorím o tom, že som to v strese riešila ešte z pôrodnice a vajíčko na prevoz domov som si musela požičať. Ku kočíku sme si objednali aj doplnky, fusaky, rukavice, dazdnik a sietky. Dazdnik mi do dnešného dňa domov neprišiel. Písala som pani, že kedy mi ho dodá, pred mesiacom mi písala, že na mňa nezabudla. Ale teraz som ju urgovala opäť, nakoľko sú horúčavy a dáždnik by sa zišiel a neunúvala sa ani odpísať. Evidentne má nejaké problémy, neriskovala by som na Vašom mieste.

lucinka555
27. okt 2014

Aj my s ňou mame zle skúsenosti. Všetky uz boli vyššie spomínané, tak sa nebudem opakovať. Sestru tiež oklamala.

editkeke
5. feb 2015

Je to podvodníčka. Kočík sme u nej kupovali ešte v roku 2013. Kočík nám meškal asi aj mesiac a to sme už mali dcérku, len sme ju namali v com kočíkovať!!! To ale zdaleka nie je všetko, dostali sme iný kočík, čo bol o 100 E lacnejši, peniaze nám doteraz nevrátila! A že aké historky sme už počuli od nej za tú dobu ..tie by zasluzili knihu!!! Nechápem akože ju ešte nikto neudal na policiu! Klamárka bezočivá