Máte skúsenosť s firmou Modax?

zara248
5. apr 2013

Ahojte uz si neviem rady ako mam postupovat,este v jeseni minuleho roku som si objednala parny mop 5v1 pouzila som ho asi 5krat a nefunguje medzi tym mi dosiel email od servisneho technika ze maju vela reklamacii a samozrejme to zvalili na spotrebitela ze nedodrzal podmienky pouzivania.Ja som ho posielala na reklamaciu 6.3.2013 a dosiel mi balik spat ze adresa je nespravna firma tam nieje.Hned som pisala na email a odpisali mi ze firma sa prestahovala do CR ze to mam zaslat tam a ze mi postovne naklady uhradia no a je 5.4.2013 a balik sa mi vracia spat ze si ho nik nevyzdvihol.Komunikujem s firmou napisali mi aby som im poslala vsetky kopie tj reklamacny list,fakturu a podacie listky postovneho a ze mi to uhradia.Samozrejme ma zaujimalo kedy asi a napisali mi ze firma je v platobnej neschopnosti a vybavuju pohladavky postupne.Nenapisali vsak aspon priblizne v akom poradi na vybavenie je moja pohladavka tak som im napisala znova a oni znova ten isty email nic konkretne.No v tom mi dosiel email o sledovani mojho balika co som zasielala do CR a tam uvedene ze zasielka je na vystupe z krajiny tak som im to prekopirovala a zaslala a uz dva dni mi nic nedoslo tak neviem ci uz sa nadobro odmlcali alebo nevedia sa vymotat s tolkych reklamacii.Ale na pobavenie stale mi chodia ponuky tentokrat na velmi vyhodne panvice.Som momentalne odcestovana az do jula a nevem ako to odtial zariadit len by ma zaujimalo ci je takych ludi viac pretoze mi dlzia 80euro a to nie je fakt malo.Vdaka za odpovede Agata

3kolka
5. apr 2013

Ahoj ja som objednávala z modaxu naposledy v novembri(pred tým asi pol roka vzad na jar a to bolo ok) a prístroj zhorel,aj som ho reklamovala a všetko ok.V priebehu 2týždňov som mala doma nový a hlavne funkčný,takže ja ich zatial hodnotím kladne

rastislav666
25. apr 2013

Mám ten istý problém ako Agáta, ako keby som to písal ja. Treba okamžite dať podnet na SOI, aby začala konať. Rastislav z Michaloviec

maria5358
20. máj 2013

aj ja mám s modaxom taků istu skusenost, balik sa vrátil, že adresát je neznámy, do česka som poslala iba list, na ktorý mi ani neodpovedali, nie som ochotná zaplatit drahé poštovné do česka, kým nemám istotu že to zrealizujú.mop som použila asi 5x, a prestal ohrievat vodu, vypúšta studenů vodu -podla všetkého zbytočne vyhodené peniaze

zuzka787
21. máj 2013

Ja som do Čiech balík s reklamáciou poslala, drahé poštovné, ale aj tak sa mi vrátil späť a musela som zaplatiť ešte aj za to. Stránka modaxu je už zrušená, takže sa tiež idem priamo obrátiť na SOI-ku. Rastislav666 ako si presne postupoval? Vďaka za odpoveď.

benkovamartina
7. jún 2013

Tiež s nimi bojujem o viac ako 50 euro lebo reklamáciu uznali, tovar majú ale že sú v plat. neschnopnosti...nemám ani peniaze ani tovar a už neodpovedajú ani na maili ani na telefonáty...!!!

nellka3
29. jún 2013

zara248 ja mam ten isty problem ........uz vyse roka cakam na vratenie financnych prostriedkov za reklamovany parny mop firma uz nesidli v ba korespondencia sa vracia a telefon ktory si ako novy uviedli je zahadne ked volam vypnuty ..........uznali mi reklamaciu a financie doteraz neposlali smutne ako firma MODAX zaobchadza zo svojimi zakaznikmy............. ☹

d.a.n.k.a
29. jún 2013

no pekne, aj nam sa pokazil parny cistic, jednoducho vyhorel. Takze mozem sa pripravit na dlhe tortury s vratenim penazi. Ak sa nam nejake vratia. ☹

zuzzi08
22. aug 2013

Ja mám to isté od 1.2.2013 a stále nič a to mi dlžia 75,- €, tiež za MOP

skoika
6. okt 2013

S H2O mopom mam rovnaku skusenost. Po par pouzivaniach prestal fungovat. Poradte ako zacat s reklamaciou kedze mate zle skusenosti so zasielanim mopu postou a firma neexistuje.