Máte radosť zo života?

alenatomova
11. aug 2023

Len tak - letná téma. Prispejem. Sú dni, keď cítim akoby zjednotenie s vesmírom, pokoj na duši, vnútorný úsmev. Nie som na seba naštvaná, nerobím si výčitky, užívam si život. Je mi do spevu. No a potom prídu tie iné dni... Takže keby sa ma niekto opýtal, či mám radosť zo života - záleží kedy sa ma to opýta. Máte to podobne? Ktorých dní (napríklad za rok) je u vás viac?

kvetinka75
11. aug 2023

ako kedy, raz som hore a raz dole
Aj podľa toho, čo sa deje v rodine a naokolo

rawmamka
11. aug 2023

@alenatomova Myslím, že väčšina ľudí to má podobne, určite existujú aj ľudia, ktorí to majú v živote viac vyrovnané, teda zažívajú akési konštantné tiché šťastie 99% svojho času, ale to myslím prichádza až po prekonaní mnohých životných nástrah a období, keď je človek vyzretejší a dané "skúšky" života zvládol s nadhľadom a vzal si z nich ponaučenie. A koľko je takých a onakých dní v danom roku ? Závisí od konkrétneho roka, čo sa v tom ktorom roku udialo a ako dlho trvalo kým sa nejaké problémy vyriešili, takže v tomto odpoveď neexistuje, pretože je to veľmi variabilné, ale myslím, že vždy je viac tých pozitívnych.

salamistka
11. aug 2023

Každý deň človek prežíva bežné radosti a starosti...niekedy sa stane niečo horšie, niekedy sa aj pošťastí a podarí sa niečo...ten kto má rád istotu a nemá rád zmeny, prežíva svoje každodenné stereotypy a viac-menej sa vyhýba prekážkam a problémom, ten kto vie prijať výzvu, púšťa sa do nových vecí a riskuje, zažije viac negatívnych aj pozitívnych zážitkov...môj otec hovorí, že vo svojom živote bol naozaj šťastný 10 minút, keď konečne po 2 rokoch mohol skončiť vojenčinu (ale to bolo v období, keď mal zdravotné problémy)...

luccija
11. aug 2023

@alenatomova samozrejme...stále veselí sú len blázni🙂všetci majú radosti starosti snažím sa si vedome robiť krajšie dni

martinka13
11. aug 2023

Ano. Mam to tak zariadené, ze aj keď ma čaká ťažšie obdobie, vždy si po ňom zabezpečím niečo (alebo sa teda snažím zabezpečiť) na čo sa teším. Zväčša dovolenka 😃

pikachu999
11. aug 2023

@alenatomova jediná radosť ktorú mám je paušál 😂

pkgirl30
11. aug 2023

Moje dni sú väčšinou dobré, bez toho aby som sa musela nalaďovať, ide to nejak spontánne ale mám dni kedy som neskutočne smutná a vedela by som preplakať aj celý deň, ale to sa stáva len počas splnu, čo beriem aj ako pozitívum lebo sa tým plačom aspoň očisťujem🌞

persephina
11. aug 2023

Nemam.
3 neuspesne ivf
Nahla smrt manzela ….
Comu sa mam tesit?