Máte občas aj vy dni, keď sa zastavíte?

22. apr 2024

Odkedy mám deti, stávajú sa mi takéto okamihy častejšie. Navždy mi ostane v mysli tlkot srdiečok mojich detí z KTG záznamu, ten pocit že čoskoro ich budem mať na rukách, budem mama a tá omamná vôňa malého človiečika 🫀! Dnes zastal čas v okamihu, keď som si uvedomila, že môj čoskoro dvojročný synček už nie je bábätkom. Za tri dni sa mu zmenila postava, chôdza, reč…Čas nezastavíme, ale nietoré okamihy zostávajú vyryté v našich mysliach a srdciach. Hreje ma pocit, že som si mohla užiť každý bábatkovský moment koľko bolo v mojich silách. Užívajte si maminky vzácne chvíle, nech je na čo spomínať.

hederamonstera
22. apr 2024

Jasne, to je podstata deti, donutia ta zit v pritomnosti a spomalit sa

nevenka
22. apr 2024

Ano, samozrejme. A o to viac je mi to vzacne, ked mam uz starsie deti, 10,5 a 8,5 roka a potom, ked nas 2 rocny bol babatko a sla som rodit stvrte a ked som sa vratila, uvidela som doma velke okate chlapcisko, take velkeeee. Na tie ocka nikdy nezabudnem. Je toho viac veru...

diewcatqoo
22. apr 2024

Ja mam zase pocit, ze odkedy mam dieta, tak sa nezastavim. A odkedy som sa vratila do prace po RD, co je uz dobrych par rokov, tak ani nehovorim 🙂

Ale ano, ten cas tak hrozne leti a kazdy rodic by si tieto okamihy mal uzit co najviac to ide. Cas je to najcennejsie, co dietatu mozeme dat. Lebo clovek ani nevie ako a zrazu je z toho maleho bezbranneho uzlika hotovy clovek s vlastnym nazorom.

autor
22. apr 2024

@nevenka ❤️

euka210
22. apr 2024

ano, najmensi ma 8r a zavidim mamickam ten krasny cas, ked maju este take male dieta...nepapuluje a neodvrava ako u nas uz nastupuje u najstarsieho puberta...

eva8
23. apr 2024

Akurat som vcera synovi vravela, ze ked mi dcera poslala fotku, v jej tvari som videla tvaricku maleho dievcatka... Tak mi prislo smutno, ze ten cas tak preletel. A ze spustacom bol on, ked som ho ako dospeleho videla cez tento vikend podskocit s loptou v ruk, ako ked bol maly... Take akesi dojatie. Uzite si kazdy okamih s detickami. Velmi rychlo vyrastu.