Máte niekto rozprávku : Zlatá Mária a modrý Bello ?

ani3012
13. júl 2011

kde by sa dala zohnať ale v slovenskom jazyku na DVD ? prípadne stiahnuť na nejakom portály.... vraj je to veľmi krásna rozprávka 😵 😵
ďakujem 🙂

jasminet
13. júl 2011

hod si to do googlu... hned prvy link je na youtube a je v slovencine... 😉

samayka
13. júl 2011

@jasminet - ona zrejme hľadá celú rozprávku 🙂 nie len youtubovské útržky.
@ani - žiaľ nemáme, ale keď hovoríš že je pekná, tak popozeráme, možno zoženieme a dáme vedieť.

ani3012
autor
13. júl 2011

@jasminet presne ako píše @samayka ,to sú len útržky....než som tému zakladala,tak som najskôr Googlila
Chcela som ten film stiahnuť a aj keď bolo písané,že je slovensky,tak to tak nebolo (zistila som podľa komentárov,čo si to už ľudia stiahli)

@samayka podľa mojej maminky je to najkrajšia rozprávka akú kedy videla...je z roku 1973 tak možno preto-ešte z jej "mládi"

zabka60
2. aug 2012

ahojte nasli ste niekde tu rozpravku??da sa niekde stiahnut???????????

ani3012
autor
4. aug 2012

@zabka60 nie ☹

ani3012
autor
5. nov 2012

@zabka60 máme ju! dnes prišla !

zabka60
5. nov 2012

@ani3012 ano??supeeer a ked by som vas pekne poprosila,ci by ste mi ju nenapalili?zaplatila by som aj dvd aj postovne 😵

gumimaci
7. nov 2012

@ani3012 Zdravim, prosim Vas kde ste tu rozpravku kupili? Ja si ju tiez pamatam z detstva (mala som ju natocenu na kazete a nekonecnym prehravanim filmu sa znehodnotila 🙂 )

sarah50
25. mar 2013

Ahojte, musím sa pridať a povrdiť, že rozprávka Zlatá Mária a modrý Belo, utkvela aj v mojej pamäti. Ako dieťa som ju videla viac krát a je mi ľúto, že moje deti ju nemali možnosť vidieť. Písala som pred rokmi aj do Slovenskej televízie, žiaľ odpísali mi, že ju nepoznajú a nemajú ju ani v archíve. Je to veľká škoda, lebo je to naozaj veľmi pekná rozprávka.: 🙂

zuzana1103
8. aug 2013

@ani3012 ahoj ani prosím ťa máš ešte tú rozprávku, moc po nej túžim. Napáliš mi to? A koľko by to stálo? Prosím Ťa ozvi sa mi na zuzana.balalova@gmail.com Ďakujem

mojko315
18. aug 2013

@ani3012 Dobrý deň,,,v prvom rade sa ospravedlňujem za otravovanie a v druhom rade sa chcem opýtať,,,kde sa v tejto dobe dá ešte zohnať rozprávka Zlatá Mária a modrý Belo???? Veľmi dlho ju zháňam na všetkých rôznych stránkach a vdaka tomu som sa dostala až k vám,,,,prosím,,,,dá sa nejak kúpiť??alebo ak by sa dalo napáliť,,, 🙂 ,,zaplatím,,, moja adresa,,, pancikova.milena@slovanet.sk

babazeka
14. sep 2013

Rozpravka je stale k zohnaniu u mna, len pre vaznych zaujemcov ! V plnej krase a v originalnom slovenskom dabingu.
Viac info na :
babazeka@pobox.sk

zdenickaopavska
4. sep 2014

@samayka ahoj . ak by si vedela kde sa da zohnat tato rozpravocka ,budem velmi vdacna ,ak mi das vediet. videla som ju raz,ked som bola mala,ale uz si ju moc nepametam,ale isto viem ze mala pekne pesnicky. daj mi prosim vediet. dakujem

zdenickaopavska
4. sep 2014

@ani3012 pozeram,ze ty si ju nasla. da sa napalit ci ako? juj velmi by som ju chcela.

marcelko19
9. jan 2015

Ahojte baby! Milovala som tú rozprávku a strašne by som ju chcela mať doma. Nemáte ju doma niekto k napáleniu?! Zľutovanie majte kašičku nám dajte 😀

babazeka
9. dec 2017

Rozpravka je stale k zohnaniu u mna na DVD, len pre vaznych zaujemcov ! V plnej krase a v originalnom slovenskom dabingu. Teraz akcia plus jedno DVD : Stastny luke v sedmikraskove v CZ dabingu gratis
Viac info na :
babazeka@pobox.sk

qikso5
25. dec 2019

ozivym to tu.. je to este aktualne? ma to niekto ? vie poslat alebo napalit ? dakujem.. pripadne info na qikso5@gmail.com