Máte naparovač odevov?

jessx
2. aug 2022

Zaujíma ma reálna skúsenosť tých ktorí ho majú a nie tých, ktorí považujú za somarinu a ani ho nikdy neskúsili ďakujem 😃
Je to dobrá vec? Nemám rada žehlenie, žehlím len to čo je nevyhnutne a aj to len pobeham narýchlo žehličkou - naparovac ma presne pre toto zaujal, príde mi že je s ním jednoduchá manipulácia a vystačí na take to rýchle vyrovnanie oblečenia
A hlavne aj na cestovanie, keď som niekde preč a vytiahnem veci z kufra/ tašky a trebalo by mi ich troska prezehlit
Neviem aké všetky druhý existuju, pozerala som taký maly cca za 40€ majú ho rôzne značky

moonlight1210
2. aug 2022

Ja som vela citala, ako si to chvalia, tak som testla ten z lidla za 20€, nech to na prvy pokus nestoji vela.

Neviem posudit, ci je dobry, zly, alebo ho neviem iba spravne pouzivat, ale rychlejsie rano rozlozim dosku a zehlicku, ak mi treba vyrovnat zahyby. 🙂

kittykat22
2. aug 2022

mam naparovac a je super napriklad na lahke kosielky, lahke saty na leto. Nahodis na vesiak a naparis. Hrube latky ako kosele a rifle = to sa naparit neda, alebo tou naparovackou budes jazdit tyzden, aby si to mala rovne. Naparovacku si kup taku, kde je vacsi zasobnik vody. Ja som mala nejaku za par eur = ale zasobnik bol velky - super. Pokazila sa, tak som si kupila drahsiu od philips kde je zasobnik prisaham na na 3 kvapky a je to k nicomu. Nalievam dookola vodu 🙄

pukina
2. aug 2022

Ja som si zrovna kupila tento https://m.alza.sk/concept-no8000-perfect-steame... a je super, tensie veci vyzehli hned za par sekund a dokonca som s nim zehlila aj zavesy, trvalo to trosku dlhsie, ale vydrzala mi na 4 ks zavesov cela nadobka na vodu

adya
2. aug 2022

@jessx ja mam Phillips taky fialovy a je super. Na rychle prezehlenie veci zo skrine,len ho pichnem do zastrcky,dolejem vodu a naparujem koselu na vesiaku,hotovo. Bavlnene kosele z pevnejsej kvalitnej latky s tym idu horsie,ale na beznu prevadzku super. Inak nezehlim,veci vesiam do skrine este teple rovno zo susicky

xena0
3. aug 2022

Za mňa super vec