Máte kameru do auta?

terinka015
16. jún 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Ahojte, máte niekto kameru do auta?

katrinka8
16. jún 2015

My máme, ale neviem, či myslíš to isté, čo ja 😀 Manžel denne jazdí veľa, tak má na prednom skle - natáča mu to situáciu pred ním - viackrát sa nám už stalo, že od auta pred ním odskočil kamienok a prasklo z toho predné sklo - tak aj preto si to dal.

elis1985
16. jún 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

Brat má, celkom mu to teraz pomohlo, keď mu iné auto rozbilo čelné sklo odskočeným kamienkom, uvidíme čo na to poisťovňa

fairinaa2
17. jún 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Ahoj, áno, ja mám tiež jednu, prečo? 🙂

terinka015
autor
19. jún 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Tiež rozmýšľam nad kúpou, ale neviem na ktoré parametre by som sa mala zamerať. Vedeli by ste mi poradiť?

fairinaa2
19. jún 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Ja mám z LAMAX-electronics.com hlavne kvôli G-senzoru a parkovaciemu módu. Full HD a LCD displej je už samozrejmosťou.