Máte ešte vianočný stromček?

11. jan 2021

Mate este niektora vianocny stromcek? 🤔 Ci to len ja ale tak neviem sa ho zbavit 🤭🙏

milanija
11. jan 2021

My ešte máme, chlap ani jeho tato to neriešia a ja som svetielkofilná, takže pojde dole až vo februári 😁 aj tak návštevy nechodia takže nemá kto krútiť hlavou

dalyla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka2505
11. jan 2021

Aj my ešte máme.Nechcelo sa mi ešte oberať a má aj konečne snežiť,tak aspoň počiatočná atmosféra. Dám asi cez víkend dole

milanija
11. jan 2021

@dalyla ???

0silvia0
11. jan 2021

maj, ci nemaj strom... tvoja vec...

tomaskovamaminka
11. jan 2021

Aj my mame, ved este je len par dni po vianociach. 🙂 Zdobili sme 23.12. 🙂 Ked ho odzdobime zase tu bude tak prázdno.

krissmac
11. jan 2021

@dalyla asi ste jasnovydka, keďže príspevok pridaný ani nie 30 min dozadu a vy už hodinu krutite hlavou.. Vedela ste aký príspevok pani pridá, však? 😅

dalyla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamamalvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanija
11. jan 2021

@dalyla no tak sa ti mi zdá, že narážaš na mňa. Ak áno tak krúť hlavou nad niekým iným, ale prosím ťa nie náhodným výberom.

dalyla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milanija
12. jan 2021

@dalyla tak som si tie príspevky prešla a už chápem čo sa tu rieši 🤦🏻‍♀️ nuž nechaj ho/ju sa vybúriť, viac asi aj tak urobiť nemôžeš. Myslela som, že tu si reálne radia ľudia, ale vidím že niekto tu z toho má fakt prdel.

oravocka
12. jan 2021

My máme do 2.2., vždy

elizabet173
12. jan 2021

Ja som ho uz zlikvidivala, ale moj otec maval do februara, ked sa ti to paci, kludne si ho nechaj, rob to tak, aby si mala z toho radost, nazor nikoho nepotrebujes

simsalabim
12. jan 2021

Zvycajne ho likvidujem Na Tri krale, ale nejako sa nikomu nechcelo....este stoji. Ale tento vikend pojde dole.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
12. jan 2021

vzhladom na to ze ludia ho postavili uz v oktobry podaktory mat stromcek na konci januara je uplnr normalne .. potom len vymen gule za vajca a mas velku noc ... moj siel dolu uz na 2hy sviatok vianocny .. tieto vianoce sme sa obec necitili vianocne

birika
12. jan 2021

a naco ho davat dole? par krat nas pustia von a zas budu vianoce

simca06022011
12. jan 2021

My mavame zivy strom, samozrejme, vcera uz musel ist dole ;) Aj ked mne sa velmi paci, lebo hned mam utulnejsie v obyvacke... Inak vianocna atmosfera ma byt na vianoce, nevidim dovod mat stromcek v byte od novembra do velkej noci :D

jana_eyre_2
12. jan 2021

My sme ho stavali myslím 19.12 a zdá sa mi to strasne krátko aby som ho na 3krale dala dole.. takže ešte stojí a bude stáť kým nezačne riadne opadávať.. potom ho dám do záhrady, nech opadne úplne, popilime ho a spalime v krbe.. každý rok to tak robievame..

sapetka
12. jan 2021

Uz nie. Zajtra pridu zbierat stromceky u nas. Ale nemame ho uz od piatka

vroni
12. jan 2021

Ešte máme. Uvidíme, či pôjde dolu tento ci až budúci týždeň. Mame živý, takže keď ho picne, nebude mu už pomoci. Zatiaľ sa drží (neopadava. Neviem, ako to ich pestovateľ robí, ale jeho stromce neopadavaju. Aj minuloročný ešte drží ihličie. Síce medené, ale drží - v záhrade, nie v obývačke)

vandica
12. jan 2021

Ja dávam dole jeden dva dni po 3kraloch, no keďže konečne sa ochladilo, a ma tu u nás snežiť, tak som ho nechala, kvôli tej atmosfere 🙂

simca06022011
12. jan 2021

@vroni no moj ihlicie drzi furt, teraz stoji v zahrade a vydrzi tak az do jari urcite:D my mame taky suchy vzduch, ze neexistuje aby dlhsie vydrzal ako do troch kralov, staci ze pes okolo prebehne a tie konariky sa normalne odlamuju.. aj ked som ozdoby davala dole, tak mi to ostavalo v ruke. Cize ak nemate sucho doma a horuco, on vydrzi dost...

@jana_eyre_2 tiez tak :D minuly rok sme takmer vsetko vyuzili do zahona na cucoriedky :D

mirage
12. jan 2021

Este mame. Krasne vonia, pacia sa mi tie svetielka vecer, vsetko vonku zamrzlo, sme doma.. je pekna atmosfera, nie uz vianocna, ale zimna.

kapptog
12. jan 2021

Máme, ale len preto, že sa ho nikomu nechce zložiť haha

veroniak12
12. jan 2021

My sme ho skladali na troch kralov tak akokazdy rok, aj keby teda este nejaky ten den vydrzal, ani neopadaval. Bola to sice praca a hrozny bordel, ked sa odzdoboval, no nie som zastancom toho aby sa ani vystavoval skoro no ani skladal neskoro

vroni
12. jan 2021

@simca06022011, no horúco určite nemame. To by zlomilo aj mna, nie len konáriky na stromčeku 🤣, v obývačke mame cca 21 stupnov, ale stojí pri radiátore. Spodné vetvičky už obrali mačky, aj masáž kmeňa mu dávajú (na strom nelezu), podľa mňa ešte do budúceho týždňa vydrží, potom už bude taky ovisnuty...

deti95060810
12. jan 2021

nie... dávala som ho preč 8 .1 - deti už nejavili o stromček žiadny záujem.
zato keď sme ho dávali tak boli radosťou celé bez seba - myslím že bolo 21.12

lasina
12. jan 2021

Koľko krát máme až do marca😁