Máte aj vy problém s predajom oblečenia?

7. sep 2021

Baby kde predávate oblečenie, topánky ..doteraz som sa tomu nevenovala, ale kopia sa mi veci a som prekvapená, že kožené Timberlandy či Geox nikto nechce za 10 eur pár krát obuté, či teplákové súpravy Nike...predávam len lepšie znacky a fakt za bagatel
..tie čo predávate je s tým všeobecne problém či malo inzerujem, neposuvam inzeráty?

lasona
7. sep 2021

Ani sa nečudujem, všade sú haldy oblečenia ..síce nepredávam, ale sem tam keď chcem posunúť vyradené zachovalé veci, tak nemám komu. Nikto to nechce ani zadarmo...aspoň ja ti tak vnimam v mojom okolí

tosomja
7. sep 2021

Ja som kúpila kočík za 500€, po 5 mesiacoch som ho pridala na inzerát za 200€ a nikto nič doteraz. Nakoniec som ho posunula známej za 60€ 🙈🤷 niekedy mám pocit, že ešte aj keď zadarmo dáš, sa ťa spýtajú či nezaplatiš kuriéra k nim domov aj s vynaškou, aj s montážou 🥴
Už radšej nič nepredávam. Oblečenie po deťoch dávam ciganke čo chodí okolo každý deň.

vikusjk
7. sep 2021

@lasona presne ako pises, dnes je problem aj darovat veci

anaj_janka
7. sep 2021

@lasona presne! A človeku to akosi trhá srdce vychadzovat to....ale nikto ani zadarmo.

autor
7. sep 2021

@vikusjk tiež si myslim, ze ľudia maju haldy veci u nás na FB v dedinskej skupine sa darujú odsávačky, kresielka na jedenie..postieľky za symbolické peniaze.Konecne som sa dostala k triedeniu veci a teda podarilo sa mi predať, až jedny Nike tenisky 3x obuté za 10 eur chcela som darovat pekne baleríny ani tie nikto nechce raz som ich obula

lenicka777
7. sep 2021

Môžeš mi napísať súkromnú správu? 🙂 autorka

gagik
7. sep 2021

A potom,ze ludia nemaju peniaze..,

mamamasama
7. sep 2021

@tosomja suhlasim... my sme kupili Stokke... fakt palka... nechavali sme pre druhe, ale potratila som a zhodli sme sa s manzelom, ze teda viac deti uz mat nebudeme.. Nedokazeme ho predat ani za 350€, co uz je pri tychto kocikoch smiesna suma, len preto, ze je sice v skvelom stave, ale rok 2018. Kazdy chce novy a najlepsie zadarmo.

Co sa autorky tyka. Mam ten isty problem. Hilfiger, Armani, RL, CK. Par som ozaj dala za smiesnu sumu, tak sa mi podarilo predat, ale zvysok nie. Neznackove veci ani nepredavam, lebo ich ozaj nikto nechce. To davam na stranku www.darujemzaodvoz.sk a vtedy sa ich zbavujem pomerne rychlo.

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anika
7. sep 2021

Ja mam velmi rada nakupovanie cez bazar,aj kvoli zabave aj ekologii;))) najdem si aj pre seba, napr.prechodne bundicky, kabaty, ked ich chcem viac, vyberam konkretne znacky, takisto pre deti urcite veci povacsine cez bazar detske rifle, pripadne zimne bundy.Predavam uz pomerne malo, uz je to o niecom inom, ako napr. pred desiatimi rokmi, teraz musis takmer novu vec za minimum predavat a kvoli nitke trciacej zo sviku od novoty sa mi dotahovat nechce..zato cele tasky posuvam dalej, obcas aj ja dostanem podobnu tasku.
Samozrejme nie vzdy sa mi to, co tam najdem paci, je to o vkuse a preferencii, co zrovna najviac potrebujeme. Takze je to pre mba nejaky druh zabavy, trochu aj napinave, co vlastne pride. Je to bazar, zeny, ziaden luxusny butik, treba to tak brat a nemat privelke ocakavania...

sara07
7. sep 2021

ja som prestala predavat ,robila som baliky oblečenia že fakt poštovné + 1-2€ na celý balik naviac , nikto to nechcel
jedine čo ako sa predá su oteplovačky a aj tie 60€ ledva za 8 € + poštovné predáš po jednej sezone

vanda323
7. sep 2021

Tak ja ti napíšem podľa seba že dnes je uz trh presiteny oblečením. Môžeš si kúpiť nové za málo peňazí. Ja som napríklad včera synovi kúpila boty Nike za 28 eur tak načo budem kupovať použite čo už niekto nosil....chápeš. Ja napríklad v bazarik hľadám niečo extra, čo v obchode nenájdeš ...napríklad minule som kúpila od jednej mamičky fakt krásnu čiapku pre našu Lauri.

kitty123321
7. sep 2021

Kľudne mi napíš súkromnú správu čo predávaš 🙂

autor
7. sep 2021

Baby ja predávam už väčšie čísla po teenegerovi 13-14 r.
@mamamasama chápem ja mám doma úplne nové Armani jeansy kúpené bez syna a zle som odhadla veľkosť, Hilfiger tričká:(ja radšej kúpim menej a také čo vydrží dlho

staronova
8. sep 2021

Preto je trend kupovat lacnejsie vyrobky. Dieta to ani neznosi, a uz treba väcsie. Ja mam charitu v Bratislave. Nosia ku nam velke plne tasky po detoch. Mamicky vravia ze aj zacali predavat na bazaroch, ale nie je to uspesne a nemaju zbytocny cas. My to potom za postovne a balne posuvame inym rodinam, ktore poziadaju a su ochotne zaplatit tych par korun. Alebo prist osobne na odber. Ak sa aj tu najde zaujemca moze nas na fb oslovit, alebo tu na mk mi napisat. Ospravedlnujem sa za pridanie pisatelke prispevku.

joannita
8. sep 2021

Teplakove supravy mas ake? Pre deti ci? Lebo zhanam pre syna 🙂