Masmediálna škola v BA v Rači - skúsenosti?

nataliaviktoria
10. dec 2018

Ahojte žienky. Moja dcéra chce ísť na SOŠ ohladom massmédií v odbore massmedialne studium. konkrétne v BA Rača. Máte s tou školou nejaké skusenosti? Dakujem

lula313
11. dec 2018

@nataliaviktoria ak myslis tu na Kadnarovej, tak svagrova mama tam učí, čo by si potrebovala vediet?

nataliaviktoria
autor
11. dec 2018

@lula313 ano myslím... No napríklad ako je to tam s matematikou či je nejako náročná alebo tak lebo dcéra má s ňou trochu problémy dáva to skôr na dvojky lebo zväčša sa to blizi k trojke ale inak je jednotkarka dvojkarka a trojka už pre ňu nie je dobrá.. Alebo celkovo či je to dobrá škola tak všeobecne. Dakujem

lula313
11. dec 2018

@nataliaviktoria ona matematiku neučí, takze to ti povedat neviem. Čo sa týka kvality, tak je to taký priemer, aj tá kvalita žiakov je taká priemerná, lebo samozrejme, že ti najlepsi a správaním najkultivovanejší odídu na gymnázium. Osobne som rozcarovana z tých príhod, čo počúvam, ako si ti žiaci nenosia učebnice, nerobía úlohy a to sestrina svokra je riadna sekera, čo nemá problem dat 5tku, nechat na polroka prepadnúť, keď si niekto povinnosti neplní.. čiže by som sa bala skôr tohto, či by mi dcéra nebola stahovana dole horšími žiakmi. Píšeš, že je väčšinou 1-2rka, skus ju motivovať, nájdi doučovanie, nech ide skôr na ten gympel..

juliet86
11. dec 2018

skuste si pozriet odbory na iprba.sk najma ak ma slabsiu matiku. mohla by to byt cesta pre nu ;) a k tomu intrak a strava zadarmo ;)

nataliaviktoria
autor
11. dec 2018

@lula313 nechceme gympel ani za boha 😂 nie je jej to sympaticke.. Lebo v komunikacii je veľmi dobrá preto táto skola.. ona praveze vôbec nie je ani ten typ čo by si nerobil úlohy vždy si k tomu poctivo sadá a robí aj keď sa jej niekedy nechce ale robí.. Jej tatino jej vie všetko ohladom matematiky vysvetliť len ona je taka ze tomu aj pochopi ale na druhy den zabudne XD. takže doucko nehľadáme... A @juliet86 intrak uuutcite niee bývame v BA školu bude mať v BA ani nad tým neuvažuje. Babulky ďakujem za odpovede Ste zlaté

patrica8
30. jan 2019

@lula313 mozem sa opytat, ako sa vola svagrova mama? Len tak zo zvedavosti, chodila som tam

schiveta
29. jan 2024

@nataliaviktoria
@nataliaviktoria Dobrý deň, prosím vás, dostala sa ta vaša dcéra na tu školu? Aj moja dcéra sa na ňu hlási a veľa o tej škole nevieme.Ďakujem. Iva