Mamine amputovali nohu

mamba13
4. okt 2017

Ahojte baby, potrebujem radu. Mojej 72 rocnej mame amputovali nohu tento pondelok. Pomaly sa pripravujeme na jej navrat domov. Nakolko sme nikdy v rodine takuto situaciu nemali, ocenila by som akekolvek rady co vybavit, kam sa obrarit, na co sa pripravit co zabezpecit....budem vdacna za akekolvek skusenosti....

janinah
4. okt 2017

Postupujte cez vasho obv.lekara a prip.vasu chirurg.amb.spadovu.bude treba robit prevazy a da da vybabit prispevok na prestavbu napr. Bezbarierovej kupelnr

juliet86
5. okt 2017

@mamba13 tipujem ze bude mat preukaz ztp alebo ztp s? A prispevok na auto atd pozri si skupiny na fb inak obdareni mamy s velkym m a hendikep.sk a ine. To zvladnete. Drzim palce

mamba13
autor
5. okt 2017

@janinah
@juliet86
Dakujem dievcata, trochu sme uz zistovali u obvodnej co a ako...asi nas caka kopec vybavovaciek....chceme sa postupne pripravit aby bolo vsetko ok ked pride z nemocnice....

juliet86
6. okt 2017

@mamba13 neboj da sa to! To date

mamba13
autor
6. okt 2017

@juliet86 dakujem❤ .uz mame rozhodene siete ...a je fajn ze sme na to dve ,so sestrou....vlastne este aj otec , ale on uz ma svoj vek. Snazime sa maminu psychicky drzat a vsetko pripravovat. Cez vikend ideme prehadzat nabytok, vyhodit nepotrbne, upravit to, co sa da....a cez tyzden nas cakaju urady . Bol to zabijacky tyzden , ale verim ze bude dobre 😊

mirro
7. okt 2017

@mamba13 hlavne pevné nervy na úradoch. Doma keď je láska,všetko zvládnete,neboj nič.