Mama influencer - iba Slovenky

sivana09
30. sep 2020

Ahojte,
Viete mi odporucit nejake mama influencerky - podmienka iba slovenské? Je jedno ci posobia na instagram, youtube alebo nieco ine, pripadne aj tu na MK.
Vdaka

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sivana09
autor
30. sep 2020

@tanisha vdaka, ano, presne take som mala na mysli.. nie celebrity, modelky, moderátorky, speváčky.. ale mamy ktore maju nejake publikum so zaujmom o materstvo, deti a veci okolo.. pozriem na nu 🙂

kate_cs
30. sep 2020

@sivana09 za mňa ina_mama_v_chorvatsku, radost_je_volba, dianasdiaryblog, tvorit a lubit, spolu_aut, montemother.sk, basastevulova, minidiamondblog, vinarovazena, doubletrouble.sk, littleking.sk
Nesledujem žiadne celebrity mamičky, vyslovene ma nebavia, toto tú baby, ktoré sú rôzne a zároveň zaujímavé 🙂

krisbar
30. sep 2020

Mama gang podcast
Ja tie ostatne nemusim, lebo jeden post je reklama a druhy nejaka povrchna vec typu naspulene usta.

kate_cs
30. sep 2020

@krisbar áno, tie sú tiež super a aj podcast! A mám rada aj profil 600nedelie.sk

freeja
1. okt 2020

akinimodomi 👌

karelova
1. okt 2020

@ahoj0 fakt ta greskova? Pre mna absolútne nezaujimava osoba, ktorá sa len pretrca drahymi kabelkami a vecami, na ktoré si nezarobila sama... Profil bez napadu a ona absolútne bez charizmy

krisbar
1. okt 2020

@karelova pre mna vsetky co vymenovala...ani tormovu nemusim. Ale ona aspon priznava, ze z toho zije.

karelova
1. okt 2020

@krisbar jop, tiez nemusím väčšinu vymenovaných, ale tu Greskovu som vôbec nepochopila 😃 pre mna je typ fakt krásneho a čistého mama profilu basastevulova

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7nikussska7
3. jan 2021

Ahojte maminky, poraďte prosím, čo by mal obsahovať profil maminy ktorý by ste radi sledovali? 🙂 Ďakujem 🙂

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7nikussska7
3. jan 2021

@nekonecna_katastrofa a kde na také maminky chodíte? Ja v poslednom čase som sa prichytila, že len posúvam všetko ďalej a nuda a tiež má prestáva baviť sledovať len dokonalosť a rada by som si kukla bežný obyčajný život len mne furt vyskakujú len mamky čo majú nad 1000 sledovatelov a tam už je to potom viac menej len o spoluprácach :/ dajte nejaké typy ;)
Ďakujem veľmi pekne 🙂

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7nikussska7
4. jan 2021

@nekonecna_katastrofa ďakujem veľmi pekne za inšpirácie idem kuknúť 🙂