Mám vyrážky na brade

dankolia
18. feb 2018

Maminky viete mi poradit čo by mi pomohlo na brade sa mi vyhodili vyražky teda pupaky nikdy predtým som akne neriešila nakolko som z tým problem nemala mám ich už vyše týždna hambím sa vínst aj na ulicu 😂😂 nakolko su dost velke a nič nepomáha.Budem vdačna sa akukolvek radu.😚

ninusa7
18. feb 2018

@dankolia dobry je SB lieh 😊 fajne to vysusi 😊 ak pouzijem hned ako sa este len objavuju,zmiznu 😊

timka1111
18. feb 2018

@dankolia vrelo by som ti odporučila pitie aloe vera geliku a taktiež sprej First použivať ako pleťovú vodu 🙂 s týmito produktmi mám výborné skúsenosti a naozaj nič iné mi na pleť nezabralo 🙂 pre záujem ti viem dať viac informácií 🙂 ;)

dominika6
18. feb 2018

@dankolia akne na brade suvisi so zaludkom a celkovym problemom s travenim.. nieco si pojedla

danielahamar
6. jún 2019

@dominika6 tak tak, prezrala, nie pojedla😁

sandricka88888
10. okt 2019

@dankolia ja sa trapim s akne hodne dlho, prve to bolo pubertacke a v dospelosti som nechapala co to mize byt hlavne v okolii brady a mam miernu intoleranciu na laktozu.. skusila som tyzden vyssdit a plet sa krasne cisti 🙈

danielahamar
10. okt 2019

@sandricka88888 tiež mam u seba podozrenie a dokonca po novom aj biela múka, ale v testoch mi nič nevychadza😔, takže asi okrem gastra mi to nik nepotvrdi