Mám výčitky, že som sebec

10. júl 2021

Mam vycitky ze som sebec, pretoze cele dni sa tesim len nato ked obe deti uspim a pojdem si sama citat knihu.

heleninamama
10. júl 2021

Nie si sebec a ani si v tom neni sama. Ja deti niekedy pošlem aj k babke a dokonca som im teraz zaplatila tábory, aby som mala konečne týždeň pokoj a mohla si robiť, čo ja chcem. 😂😂 😂 A výčitky teda nemám.

petka1402
10. júl 2021

Vôbec nemaj výčitky, proste je človek unavený po celom dni pri deťoch, pritom variť, prať, upratovať, atď... Si dobra matka tak sup uspať deti a užívaj si ticho 🙂 mne už jedno spi 🥳

siska53
10. júl 2021

Preco mat vycitky?? Ved je to normalne, ze si potrebujes oddychnut a mat aj daky ten cas len a len na seba!

3petka
10. júl 2021

Ak je o ne cez deň postarané prečo sa zožierať? Ja som tiež rada keď mi syn zaspí alebo keď ráno vstanem skôr a mám ešte 15min len pre seba… nerieš somariny a užívaj chvíľ keď si sama so sebou

zuvelyn
10. júl 2021

Aj ja sa teším a výčitky nemám 😅 syn mi spi uz pol hodinu a ja mám do 6rana kľud a cas len pre seba. Ráno sa zas teším na jeho obedny stvorhodinovy spanok a niekedy posúvam ručičky na hodinách očami 🤣

syslik81
10. júl 2021

ja mam dni ked sa cely den tesim az mala zaspi a ja si otvorim vino a v klude vylozim v tom bordeli okolo nohy na stol a dam si chipsya budem pozerat tv bez akychkolvek otazok .. a vobec ale vobec mi to nevadi a nevycitam si to ..

heidy222
10. júl 2021

@syslik81 aj ja to Tak robim 😂

bloger
10. júl 2021

Vôbec nie si sebecká to je normálne a aj poradíš nejakú dobrú knihu? Oddýchni si a pokojne začítaj bez výčitiek

denden77
10. júl 2021

@syslik81 napodobne 🤣🤣🤣

autor
10. júl 2021
bloger
10. júl 2021

Dakujem ti zaujímavá kniha

sasanka605
10. júl 2021

pri prvom som mala vycitky. Teraz ked su dvaja uz nemam, oddychnut si potrebujem.

suge
10. júl 2021

Ak máš výčitky, pravdepodobnosť, že si sebec je veľmi malá. Skutočného hardcore sebca by ani nenapadlo niečo si vyčítať.😘 A o čo vlastne ide? Mamou zostávaš aj počas čítania knihy. A pokiaľ je najprv o deti dobre postarané a ty si ideš následne čítať, tak sa fakt netráp.🤗 Dúfam, že je to nejaká dobrá knižka, daj tip.📙👍

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lija22
10. júl 2021

ze sebec. boli casy, ked som odpocitavala hodiny po vyzdvihnuti deti zo skolky do spania 🙂 a teraz sa tiez neraz utesujem, este tri hodiny, uz len dve hodiny...yess 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliet86
11. júl 2021

pockaj takze ty mas vycitky ze ked uspis deti si citas knihu o vychove aby boli stastne??? 🤣🤣🤣 what? 😆😆😆

juliet86
11. júl 2021

z pohladu dietata. ked spokojne spinkam mamina sa vzdelava ako ma vychovavat este lepsie...
ubohe dieta cim si taku mamu zasluzilo 😀

lavender273
11. júl 2021

Aj ja som potom sebec 🤭😁

karolinakr
11. júl 2021

No tuto knihu si veruže aj ja prečítam

karolinakr
11. júl 2021

@bloge
r https://www.martinus.sk/?uItem=465729
máš decká ? to by sa im mohlo páčiť
Ja čitam 49 hrdiniek slovenskeho biznisu, tam su typy v akej oblasti podnikať

Inak aj tato kniha je paradna, ak maš deti a maju radi prirodu bohato ilustrovana za vysvedčenie alebo k narodeninam fakt pekná
https://www.slovart.sk/knihy-v-slovencine-a-ces...