Mám veriť veštici?

kikulienka12
19. aug 2015

ahojte🙂 ked som bola v praci sa pri mne zastavila nejaka zenska dasa povedat ciganka a zacala mi hovorit aky budem mat zivot ze budem velmi stastna ze budem mat dve deti prveho chlapceka a brckave vlasy (vlasy som mala v cope mam ich aj ja brckave) povedala mi ze za rodinou a priatelmi budem musiet cestovat a vyzera to tak ze ak zacnem s priatelombyvat budem musiet za rodicmi cestovat a povedala ze babo sa mi o rok narodi dilema jak svet ci jej verit pretoze vsetko mi do seba zapadalo :D

maminka1986
19. aug 2015

AHOJ ja som chodila k veštici....vyveštila mi presne mojho chlapa,že bude v uniforme zelenej a je....o dieťati-to som bola v marci mi povedala že mi ide tehotenstvo že tomu nebudem verit! a budem cestovat na kontroly ...že prva bude dievka a poom chlapec a dost skoro po sebe...že budeme konečene šťastní-lebo sme velmi chceli dieťatko...stalo sa tak...som tehotná i ked po IVF ale vyšlo to hned..dievča neviem či čakám ale ma pocit silný že ano a to ja mam silnu intuiciu takže...niečo natom bude 🙂a neverila som tomu!!!!!! proste že som tehotná užasne 🙂)
a ešte nie dobre že odidu v tomto roku dvaja chlapi a žena...odišli žena a jeden muž...dalši je ťažko chorý a vyzerá to veli zle...takže tak

maminka1986
19. aug 2015

práve sme sa teraz dozvedeli že umrel aj dalši chlap v rodine...takže sa to splnilo...asi tak :((

kikulienka12
autor
19. aug 2015

@maminka1986 lenze ta zena ma len tak stretla na ulici zapozerala sa na mna a povedala mi hento ... potom pytala peniaze povedala som ze nemam s kludom odisla.. fu uprimnu sustrast :(

katkakovac
19. aug 2015

@kikulienka12 a nie si z trnavy? Lebo taka ma raz davno zastavila a rozpravala mi presne to iste. Este aj brckave vlasy mojich deti a kedy sa narodia. Narodil sa mi o mnoho rokov neskor syn a nema brckave vlasy 😀 takze sa sekla. Ani som sa nevydala, ani necestovala, ani nic sa nesplnilo. Takto si privyrabaju. Mojej babke takto pred 60 rokmi vestila ciganka, ze na stare kolena bude bohata. Ujo ju obral o byt, strcili ju do domova dochodcov a nakoniec ma "holu rit" a demenciu. Zabudni na predpovede, svoj zivot si urcujes sama 😉

kubena
19. aug 2015

@maminka1986 uprimnu sústrasť ☹ , u koho si to bola ?

warholette
19. aug 2015

@kikulienka12 no jasne ze peniaze pytala ;) same dobre veci ti "vyvestila", tak co by Euro nepytala? Takzvane "vestice" celkom sikovne vedia precitat cloveka, vidia mladu zenu, tak "vyvestia" muza, deti a bohatstvo. Kazdy clovek ma v podstate rovnake tuzby a ciele, a ked ta na ulici zastavi niekto, kto ti povie, ze budes byvat vo velkom dome, cestovat a byt bohata, no nedas mu par Eur? Jasne ze das.

maminka1986
19. aug 2015

@kikulienka12 aha...ja som chodila k mojej d sa povedat skoro susede vela ludi k nej chodi a plnilo sa im všetko.((( ako nie hend ani mne sa nie všetko hned!!ale napr v priebehu 5 rokov...ale toto s tými lumi čo umreli ano...

maminka1986
19. aug 2015

@warholette zaujimave že mne sa splnili všetky veci aj dalšim iným čo k nej chodia a nebola reč o tom čo píšeš!
su aj podvodnici ale su aj slutočne čo vidia a citia....

maminka1986
19. aug 2015

@kubena dakujem u nas skoro moja sused darmo ti budem pisat u kho ked nie si odtialto

kubena
19. aug 2015

@maminka1986 skoda ☹ a nerobi cez net ?

maminka1986
19. aug 2015

@kubena je to velmi skormná žienka býva v dost takých chudobnejšich podmeinkach...žiadna taka že ma prstenov dvadsat alebo namalovana ..uplne obyčajná pani...ak tak cez telefon robi vyklad napíš mi IP ak ccheš dam ti čislo

0silvia0
19. aug 2015

@katkakovac no toto som aj ja počula v Trnave pred rokmi pred McDonaldom 😀 😀 😀 presne to isté čo ty

zita19
19. aug 2015

@kikulienka12 penazenka ti ostala? Aj mobil? Lebo tie su motivom tychto "vestic", nie tvcoja buducnost.

fra
19. aug 2015

@kikulienka12 kašli na to a nezaoberaj sa tým, ta žena zjavne chcela vyludiť z teba peniaze.... mne sa minule tak jedna nedala odbiť než mi nepredpovedala obrovsku vyhru v športke a už nastrkovala ruku, mala si vidieť to sklamanie keď jej vravím, že až ked vyhrám, že potom jej dám polovicu ... čo myslíš, vyhrala som? 😀 😀 😀

jolinka
19. aug 2015

ja nechapem tie chudobne skromne vestice 😕 😕 sak ked "vidim a citim" buducnost, vidim aj cisla sportky ci inej loterie, a mam prachy nie???

jedine ze by zaroven ta vestica bola charitativne zalozena a tie prachy vzapeti rozdavala 😀 😀 😀 Nuz ale zatial som pocula len o vesticiach co prachy pytali. 😎 😎 zeby boli neschopne?

miladajanikova
19. aug 2015

No never 🙂 mne povedali dve že budem neplodna a ďalšie dve že budem mať troch chlapcov. Nechápem čo ma to napadlo tam ísť, lebo som veľmi racionálne založený človek. No a mám syna a dcéru takže nič z toho a podľa jednej som už mala byt aj mrtva 😉

mlil77
20. aug 2015

vobec neverim na vestice, nikto nemoze vediet co sa stane a ak sa aj nieco splni je to tym ze clovek si to vsugeruje a stane sa to, nastavis sa proste na to tak.....

janickacrazy
20. aug 2015

@kikulienka12 Mužovmu dedkovi jedna veštica cigánka predpovedala presne kde postaví veľký dom, že sa ožení, bude mať jedného syna a tri vnúčatá a dokonca, že bude mať 3 pravnukov, chlapcov. Všetko sa splnilo, teraz akurát čakám toho tretieho pravnuka. Hoci som veľmi chcela dievčatko, dedko ma hned uzemnil, že podľa predpovede to bude chlapček a veru aj doktor na sone mi to potvrdil. No poviem ti, inak som očká vyguľovala. 😀

zlata2
20. aug 2015

Mna zastavila raz ciganka skareda ako noc /nedalo sa jej ujst - tak mi zatarasila cestu/, od prvej chvile som si hovorila, ze mi chce zalichotit a chce peniaze, preto som ani nevnimala co vlastne hovori, len som myslela na to aby ma neuriekla..potom som zacal vytahovat drobne..ona..ze drobne si mam nechat, ze chce papierove! Do kelu mala som najmensiu len 10€..no nedaj jej aby ta neprekliala... 🙄

zlata2
20. aug 2015

Popravde ja som nikdy nemala odvahu vypocut si co ma caka..som neskutocna pesimistka a neviem si predstavit ze by som vedela o niecom zlom, co by ma uz vopred zozieralo..

jolinka
20. aug 2015

boze, hadam ste tu inteligentne zeny, to fakt verite, ze nejaka stara baba, pytajuca peniaze ma moc vidiet vas osud a buducnost. 🙄 🙄 🙄 🙄 ja normalne ziram..

tieto zeny sa vyznaju v ludske psychike...vedia odhadnut cloveka, podla veku oblecenia...tuzby a ocakavania su u vacsiny ludi podobne...ozenit sa, vydat, mat deti, dom ci ine byvanie peniaze, vidiet svojich vnukov...150tim povie ze budu mat 3 pravnukov, 149 ktorym sa to nesplni, na to zabudnu ako na blbost a ten jeden 150ty ktoremu to statisticky vyjde, sa tu pochvali ako mu vysla predpovedana buducnost.

presne pre take typy, najdu vzdy niekoho kto im da peniaze, ludia su zvedavi, tuzia vediet buducnost /ale samozrejme len tu pozitivnu 😉 /, nehovorim ze neexistuju veci medzi nebom a zemou, ale to su nebezpecne hry, magia sa moze obratit proti tomu, kto nie je dost dusevne silny a svaty

jolinka
20. aug 2015

muzova krstna ostala v dome sama ako bezdetna vdova..samozrejme mala obavy, z dvora jej mizli veci aj napriek zurivemu psisku co chovala. Raz v jeseni mojmu muzovi prezradila ze sa "modli" z nejakej ciernej biblie a preklina tych zlodejov...o 2 mesiace ju nasli mrtvu, zlodej ju zabil pre jednu zlatu retiazku ☹ ☹

nehovorim mozno to bola nahoda, a nic si neprivolala...ale netreba sa zahravat a netreba ani chciet vediet buducnost. Je dobre ze ju nevieme. 😉

janickacrazy
20. aug 2015

@jolinka Ona mu toho vyveštila ešte viac a miesto, kde bude stáť jeho dom presne označila, on vtedy býval niekde úplne v inom meste a vobec tomu nechcel veriť a splnilo sa.

jolinka
20. aug 2015

@janickacrazy pozri, mne to moze byt ukradnute, verte si comu chcete, tvoj otec zabudol miesto, kde si ma zaobstarat dom a potom si spomenul, ze aha vsak tu mi vyvestila.. 😨

v kazdom pripade, to su banality, ale ked si realne predstavis, ze by fakt existoval taky clovek, ktory na teba ci x dalsich ludi pozrie, a zrazu ma pred ocami tvoj zivot...tvoje deti, vnukov pravnukov, kde budes byvat, kde budes pracovat, koho si vezmes, kto z tvojej rodiny kedy zomrie...dost desive, keby to mala byt pravda nie??? a hlavne keby to ten "vestec" vedel o kazdom na koho kukne.. /samozrejme pod hypnotickym vplyvom zopar eur 😉 😉 /

hlavne ze takych zazracnych "vestic" clovek stretne 10 na kazdej autobuske...to uz je samo o sebe zazracne,...taka koncentracia uzasnych medii

dzejn80
20. aug 2015

Ja som u jednej bola, na odporucanie kamosky, ktorej sa plnilo, co jej povedala ... no povedala mi veci, ktore nemala odkial vediet, aj take, co su pravde vzdialene ... ale v podstate sa da povedat, ze sa plni pomaly, nieco s posunom, ako vravela. Sama mi zdoraznovala, ze nemam brat na 100% vestbu, lebo svojimi rozhodnutiami a cinmi smerujem zivot sama.

janickacrazy
20. aug 2015

@jolinka Nebol to moj otec, ale starý otec mojho manžela a tú vešticu stretol ako 25ročný slobodný chalan, teraz má 80 rokov a predstav si, že všetko, čo mu vyveštila sa splnilo. Ešte mu aj povedala niečo o okolonostiach jeho smrti, tak to sa ešte uvidí, či tak bude. Ja som kedysi písala numerologovi a tiež mi predpovedal mojho manžela, presne kedy sa stretneme, že to bude vzťah na celý život, že sa vezmeme a budeme mať spolu dieťa aj napísal kedy a všetko sa splnilo. Bolo to dosť podrobné asi na dve A4 a všetko do bodky je tak. Neverila som tomu, kým som nezažila. 😉

ildiko222
4. mar 2019

Odporúčam,pani Silviu.Do bodky sa mi všetko splnilo.

monika35a
Odpoveď bola odstránená
Zobraz