Mám skúšky na vodičák a som úplne mimo

beatrice1111
21. nov 2023

Ahojte, zajtra mám skusky na vodicak a som z toho úplne mimo, všetko ovládam perfektne, mala som aj kondicnu jazdu a testy som napisala na 100 bodov. Lenže všimla som si že niekedy keď to na mna doľahne mi strašne klepe nohu na spojke a bojím sa že to kvôli tomu pokazim? Nemáte nejaké rady ako toto prekonať? 😀

manzelkarobkova
21. nov 2023

@beatrice1111 Bude to úplne v poriadku...nieje sa čoho bát....držím palce 🙂

misienka123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misienka123
21. nov 2023

@beatrice1111 držím palce.ja sa neviem odhodlať najviac sa bojím cúvania aj preraďovania,citu nohy,na spojke

daulet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madeincssr
22. nov 2023

Nič sa neboj, zvládneš to. A keby aj nie hneď na prvý krát, svet sa nezrúti. Povedz si, že keď nejde o život, ide o... Pri rozbiehaní sa postupuj takto: pomaličky púšťaj spojku a keď pocítiš, že auto sa už začína pohýnať, nohu tam podrž (prestaň spojku ďalej uvoľňovať) a trošičku (v stúpaní trošku viac) pridaj plynu. Auto sa samo rozbehne a potom už môžeš spojku opatrne dopúšťat (uvoľniť celkom).

jovka
22. nov 2023

@beatrice1111 klud 🙂ja som urobila na druhy krat a nic sa nestalo, v strese som nevedela ci som na hlavnej ci nie ked ma vzali na tu zakeracku krizovatku bez semaforov , tak repete o 2 tyzdne:D

beatrice1111
autor
22. nov 2023

Teraz po novom sú najprv testy a čaká sa potom na ostatok, ďakujem vsetkym za podporu, nohu mi tak triaslo že vibrator by sa mohol schovať ale dala som to !! 😂😂❤️