Mám si kúpiť IPhone?

janka_diskusia
26. máj 2022
Používateľ janka_diskusia je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka_diskusia.

Plánujem si kúpiť IPhone 8 mate s nim niake skúsenosti.?

eliska105
26. máj 2022

Ahoj mam 2,5 roka a bez problemov 🙂 akurat trochu slabne baterka... uz mam ale 13tku

janka_diskusia
autor
26. máj 2022
Používateľ janka_diskusia je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka_diskusia.

@eliska105 aha ďakujem

ninkaam
26. máj 2022

@janka_diskusia ty by si vôbec nemusela mať mobil, keď vieš behom 30 minút založiť styri diskusie so stupidnym obsahom.. niekto modrého koníka vyuziva aj na dôležitejšie veci.

lejusinka
26. máj 2022

8 uz by som nekupovala 🙈 minimalne 11tku

viestta
27. máj 2022

Ty si nekúpiš nič, tebe keď tak kúpia rodičia.
Btw: nečudujem sa kamošku ej mame, že jej zatrhla vypisovacky s tebou. Aj tebe by mali za heslovat wifinu

00momo
27. máj 2022

Zbytočne predrazeny s takymi funkciami alebo aj lepsiemi kupis niečo ine Xiaomi, Samsung....

santiago_segura
24. dec 2022

Ja používam iphone iba kvôli veľkosti. Bohužial u mňa je toto najdôležitejšie kritérium a Apple ako jediný vyrába aj menšie modely. Keby robili aj androidové s rozmermi ako iphone 13 mini alebo kto si ešte pamätá 5-ovú radu tak neni o čom…