Mám prebrať stornovanú zásielku?

4. nov 2022

Dobrý deň, objednavala som si šaty cez jeden slovenský eshop, platbu som dala prevodom. Po 2 dňoch som poslala email a objednávku stornovala ( ešte nebola zaplatená) keďže som za ten čas našla rovnaké šaty za lepšiu cenu na inej stránke. Po ďalších 2 dňoch mi prišiel email že objednávku mi odoslali na dobierku. Mám teraz zásielku prebrať aj keď som ju stornovala alebo je chyba na strane e-shopu a nemám ju preberať? Na e-maily mi neodpovedajú. Nie je to obchod ktorý objednáva veci z wishu. Ďakujem

zojazoja
4. nov 2022

Neprebrat. Vráti sa im tovar, spravia si dobropis faktúry. Len pozri ich v obchodných podmienkach, či nemajú písané to, že ti neauctuju nejakú sumu za neprebratie...alebo sumu dobierky ci prepravného.

autor
4. nov 2022

@zojazoja ja len že som objednávku stornovala skôr ako ju oni poslali na dobierku tak či to neurobili úmyselne

zojazoja
4. nov 2022

To ale ty nerieš. To je ich vec a problém. P.s. ako vieš,že si skôr stornovala ty ako oni odoslali tovar?

autor
4. nov 2022

@zojazoja lebo až 2 dni po mojom storne mi oni poslali e-mail že mi zásielku poslali na dobierku

zojazoja
4. nov 2022

A na tvoj stornovaci email si dostala spätnú odpoveď od nich?bol ten tvoj email určite im doručený?

autor
4. nov 2022

@zojazoja a pôvodne mi mali balík poslať až keď prevediem sumu na ich účet

zojazoja
4. nov 2022

A na tvoj stornovaci email si dostala od nich odpoveď? Majú vôbec tvoj email?

autor
4. nov 2022

@zojazoja nedostala som od nich žiadnu odpoveď aj keď som im odvtedy už poslala viac mailov

zojazoja
4. nov 2022

Aha.ty si to objednávala ako úhradu cez účet vopred ale oni to poslali na dobierku..takže vlastne domrvili celú objednávku tak ci tak,áno?

autor
4. nov 2022

@zojazoja podľa mňa to poslali na dobierku lebo vedia že to už na účet neuhradím

zojazoja
4. nov 2022

Nech si to poslali už ako chcú.to je ich bordel. Ich firma. Nech si to stornuju keď sa im vráti zásielka. Nerieš to. Nepreber to a basta. Ende.

autor
4. nov 2022

@zojazoja ďakujem. Ja som im už písala že to nepreberiem keďže som to stornovala ale zatiaľ žiadna odpoveď tak dúfam že z toho nebudú problémy