Mám na predaj britského kocúra

biancal
25. feb 2013

Ak by mal niekto záujem 🙂 Mám na predaj britského kastrovaného kocúra, je čistokrvný, má 8 rokov,má zvierací pas, prítulný, kľudný a nenáročný.Záujemcovia píšte do IP, môžem zaslať foto 🙂

joannas
25. feb 2013

@biancal za kolko daš tocho kocura? 😉

biancal
autor
25. feb 2013

stal ma 15 000Sk este, aj s papiermi :D ale za 50Eur je tvoj aj s macacou toaletou, miskami a pieskom do wc 🙂

biancal
autor
25. feb 2013
kaktusik007
19. mar 2013

@biancal a co spravil, chudatko, ze sa ho potrebujes po 8 rokoch zbavit???? ☹

danjelca
19. mar 2013

vyzerá to že sa narodila bábätko..://///

danjelca
19. mar 2013

@danjelca 8 rokov miláčik a teraz už do šrotu..

biancal
autor
19. mar 2013

@danjelca
@kaktusik007
jasne obujte sa do mna, ako vsetky zakomplexovane mamicky vedia :D narodilo sa mi babatko predcasne, ako extremny nedonosenec s vahou 950g !!!! nedovolim si ohrozit babatko s nulovou imunitou, tak sa laskavo do mna hned neobuvajte!!!! mam nato svoje dovody, ktore vam nemusim vesat na nos! ten kocur mal 11kg, keby mi skocil na babatko, a pridusil ho tak to by bola uz ina sranda!

kaktusik007
19. mar 2013

@biancal ja som sa do teba neobula, ja som naopak az ked som ti napisala hodila kuk do tvojho profilu ze mas 2 mesacne dietatko.... tak ma ako prve napadlo ze kocur ziarli, aj to sa stava, a priznam sa ti, ze toto riesit s kocurom, tiez by siel z domu, proste dieta je prednejsie - ved to je samozrejme,....

a pokial sa male narodilo ako extremny nedonosenec, tak uz vobec nie je o com!!!!

takze suhlasim s tebou, postupovala by som uplne rovnako...

a uz ma novy domov??? ja tuzim po britke, teda vzdy som chcela, kocura som neviem preco vylucila hned, a chalani su sice este malinky, ale mozno by to slo.... hmmm???

irriss
19. mar 2013

@biancal
Zkousela jsi ho dat do dobrych rukou nekam ve Tve blizkosti?? vsak az pomine tato obava a strach bude Ti straaaasne chybat ☹
Zkusila bych ho nekam na urcitou dobu nekomu hodnemu dat "na pohlidani"..nekam, kam muzes i s malou chodit, zvykali by si na sebe....a pak bych ho vzala zpet..zviratka pokud jsou milovany mohou umrit i na stesk po panickovi...a 8 let je dost.. 😉
jen si predstav jakou by mela Bianca super vernou kamosku za rok.. 😉

My mame kralicka, rybicky a zelvu a reknu Ti, ze jsou to pro mne "deti"..neumim si to predstavit.. ☹ Musi to byt pro Tebe tezke..